Wątek dotyczący artykułu

Stal jeszcze nie myśli o finale. Sparta nie odpuści rewanżu

W niedzielę Stal Gorzów rozgromiła w Poznaniu Betard Spartę Wrocław 49:29. Silnym punktem gości był Bartosz Zmarzlik, który w trzech biegach wywalczył osiem punktów z bonusem. Pomimo pewnej wygranej, zawodnik nie wybiega jeszcze myślami do finału.

przeczytaj cały artykuł

Korab Makomaski

No jesli wg . Ciebie 20 punktowa zaliczka z meczu wyjazdowego skutkuje pełnymi gaciami przed rewanżem u siebie , to ja nie pytam czy wy nie jesteście obsrani po pachy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
AnRaJa

My z 20 punktową zaliczka mamy pełne pory?...to powiedz mi Stary co wy macie z minus 10 przed rewanzem? ...i to z Toruniem...to taka wasza mentalnosc w falubazie ze rozgladacie sie po innych podwórkach i szydzicie a nie widzicie co macie pod ryjem...napewno Gorzów mniej martwi się o finał niż Zielona...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AnRaJa

...o czym Ty mówisz? Ja od niedzieli jestem wyluzowana z tym wynikiem...jadąc na mecz nikt nawet nie przypuszczał że na powrocie będzie tak wesoło...położenia w play offach na dzień dzisiejszy może nam pozazdrościć każda druzyna...więc jest pełen luz...naprawdę nie muszę niczego luzować...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.