Wątek dotyczący artykułu

To będzie rewolucja! PGNiG Superliga Mężczyzn w NC+!

Nadchodzi rewolucja w polskiej piłce ręcznej! Jak udało nam się ustalić, od sezonu 2016/17 rozgrywki męskiej PGNiG Superligi będzie pokazywać NC+. Kibice w ciągu roku obejrzą w telewizji blisko 70 spotkań. Początek sezonu już w najbliższy piątek.

przeczytaj cały artykuł

Czarcik

No cóż problem będzie dość duży jak ktoś będzie chciał oglądać siatkówkę i ręczną, czyli pakiety sportowe Polsatu i NC+ - takie coś oferują tylko kablówki. Zdaje się że, NC+ jak i Polsat nie użyczają sobie swoich kanałów sportowych.
Ze względu na jakość to super, ale popularność może ucierpieć. Bo raczej mało kto zakupi dwie platformy cyfrowe. Ja na szczęście mam kablówkę i wykupiony pakiet Canal+ - no chyba, że w konia zrobią i będą nadawać na jakimś "dziwnym" kanale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Naziemna nie ma Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra, tylko Polsat i Polsat Sport News. Jedyne wyjście to wzięcie dodatkowo do NC+ jeszcze Polsat Cyfrowy pakiet rodzinny HD za 19.99.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Charlie Parra del Riego

Musisz podpisać umowę z Cyfrowym Polsatem. Dostaniesz od nich odbiornik i będziesz miał pakiet dodatkowych ośmiu kanałów z telewizji naziemnej (w tym oba kanały sportowe). Opłata jest zależna od długości trwania umowy. Ja mam już trzy lata i płacę 9,90 miesięcznie. Najlepiej zadzwoń do CP albo odwiedź najbliższy autoryzowany punkt sprzedaży. Mam nadzieję, że wszystko już jasne. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.