Wątek dotyczący artykułu

Piotr Baron zabrał głos po rezygnacji. "Moja misja w klubie dobiegła końca"

W środę Piotr Baron złożył rezygnację z pełnienia funkcji menadżera drużyny Betard Sparty Wrocław. - Dziękuję za życzliwość, którą z Waszej strony zawsze czułem - przekazał w kierunku kibiców.

przeczytaj cały artykuł

ali

Piotr Baron bardzo dużo zrobił dla tego klubu i należy mu się szacun. A kto tego nie rozumie jest w błędzie . Mamy dziś w tym sporcie komisarzy torów i sędziów , kiedyś było inaczej , a olimpijski nie był torem jak w Czewie czy Toruniu . We Wrocku robił tor pod siebie i rzadko kto łapał na początku meczu ! Robił facet co słuszne , a co niektórzy teraz będą szczekać ... Poznań to nie tor do scigania ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ali

Kto zrobił tor ? Baron czy komisarz z sędzią ? Pogoda kolo .5 lat spędzasz na własnym i wiesz gdzie masz jechać , pogoda się zmienia tor również ! Tonie Wrocek ....Nie wyzywaj bo nie masz na kogo .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ali

Nie ganię tego co robił atmosferę w drużynie . Dla mnie lepszy od każdego w Czewie poza Jarkiem Dymkiem ! Wasze podwórko i wasza dyskusja ! Sparta ma pozamiatane ale nie przez Barona ...

| Odpowiedz
blokuj
Leonidas spod Termopil 1

Sparta nic nie ma pozamiatane. Osiągnęła minimalnym nakładem środków PO. Spójrz na transfery jakie poczyniła Sparta, a właściwie AR. AR ma nosa do zawodników. Gdyby nie kontuzja Drabika dziś walczylibyśmy o majstra. W przyszłym sezonie idziemy na mistrza. A Baron, no cóż... czego można wymagać od statysty.

| Odpowiedz
blokuj
Leonidas spod Termopil 1

Oj Emii.... Pewne funkcje w zespole zawodowym muszą być. Baron ze względu na brak wykształcenia trenerem oficjalnie nie mógł być więc był menagerem, ale menagerką też sie nie zajmował bo głównym menago w Sparcie jest AR. Był wygodny, nie miał wymagań finansowych a Spartę jedynie na niego było stać. Teraz myślę że szykują sie pieniądze w Sparcie na nowy sezon więc nie będzie łatania tylko jazda na całego.
No pomyśl, czy naprawde wierzysz, że transfery w Sparcie (dosć trafne) są dziełem Barona?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.