Wątek dotyczący artykułu

Piotr Protasiewicz: Nie róbmy pogrzebu. Wykonaliśmy plan minimum

Ekantor.pl Falubazowi Zielona Góra nie udało się odrobić strat z pierwszego spotkania półfinałowego z Get Well Toruń i to Anioły cieszą się z awansu do finału PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz Lawecki

gratulacje dla Torunia i dla FALUBAZU za dotychczasową jazdę.Walczymy o brąz i to będzie także nagroda za cały sezon, nie ma co się użalać i gdybać przegraliśmy po walce z lepszą drużyną i tyle.A nie którym pismaką po niżej chciał bym przypomnieć że głównie dzięki dobrej jezdzie przez cały sezon Protasa Dudka i Doyla w tym PO się znalezliśmy biorąc pod uwage braki kadrowe.Wiem że apetryty urosły ale jest dobrze jesteśmy w najlepszej lidze świata i walczymy o medale od 2008r. z różnym skutkiem ale wciąż brani pod uwage jako jedni z faworytółw. Zawsze lepsze to jak tułanie się po pierwszej lidze jak to miało miejsce lata temu, wtedy marzeniem bylo jezdzić w elicie, teraz jesteśmy w niej i co roku walczymy o najwyższe cele i to jest najważniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

Wszystko się zgadza. Dzięki Dudkowi,Protasowi i Doylowi jesteśmy w PO. Plan minimum były PO i tak jak Piotr wspomnial jest wykonany.Oczywiście,że apetyty wzrosly i wszyscy liczyli na Finał, ale cóż jak będzie brąz,to też będzie sukces.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.