Wątek dotyczący artykułu

Antonin Rouzier zakończył reprezentacyjną karierę

Francuski atakujący - Antonin Rouzier, za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. 30-letni Francuz nadal będzie kontynuował karierę klubową.

przeczytaj cały artykuł

lammergeyer2

Ja myślę, że jednak wróci. Może sobie po prostu zrobi w przyszłym roku przerwę. Francja nie ma póki co na jego miejsce nikogo o zbliżonych możliwościach, więc nawet jeśli 2017 i ME mu odpuszczą to (o ile się nie znajdą godni następcy) w 2018 na MŚ widzę go z powrotem w składzie. No chyba że Rossard będzie w Resovii za Shmitta grał na ataku i zabłyśnie. Ale tak czy siak na tej pozycji potrzebnych jest dwóch dobrych zawodników a bez Rouziera Francja nie ma ani jednego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kitten

Rossard jest wg mnie za niski żeby mógł kiedykolwiek zbliżyć się klasą do Rouziera i odgrywać podobną rolę w reprezentacji. W L'Equipe Antonin coś wspomina, że mooooże za 2 lata na mundial się zbierze, jeśli nie będzie nikogo lepszego. Ale mówi także, że to byłoby z jego strony nie fair, gdyby nie był do dyspozycji przez całe 4 lata do Tokio. Inaczej mówiąc, nie chce sobie wybierać imprez tak jak Wlazły (choć o Wlazłym nie wspomina).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.