Wątek dotyczący artykułu

W Anglii wrze. Guardiola postawił ultimatum agentowi Toure

- Dopóki jego agent nie przeprosi, to Yaya Toure nie będzie grał - grzmi trener Manchesteru City Pep Guardiola. W Anglii wrze.

przeczytaj cały artykuł

Hubert Zawadzki

Jestem fanem Bayernu. Według mnie Ten łysy osobnik najpierw zniszczył Bayern, a teraz wziął się za City. Jego filozofia gry nie ma sensu. Jego taktyka polega na kopaniu piłki prez 70 minut. Die Roten stracili przez niego 70% swoich atutów. Na całe szczęście ten czarnoksiężnik z nagrzanym łysym łbem z Niemiec już uciekł.

Dobrze ale teraz o sytuacji z Toure. Jak zwykle łysy się mądrzy, a jeszcze nigdy nie miał racji.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fazik

Akurat MC z Pepe gra zarypista pilke,dawno tak nie ciupali,a w dodatku jak na razie skuteczna...co do Toure,to ma racje,to Pep jest trenerem i on decyduje kto gra,a kto nie i za to odpowiada,a jak agent chce decydowac,niech zrobi papiery trenera,lub niech da swojego pupila do Wisly,bo tam wyglada na to,ze wszyscy rzadza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manetros

Niby dlaczego zniszczył Bayern? Właśnie ta filozofia gry ma sens, gdyż nie dają rywalowi dojść do gry. Bayern grał własnie dobrze za jego rządów a to, że nie wygrali Ligi Mistrzów to się nie dziw jak mają konkurować z takim Real'em Madryt mając takich piłkarzy? Lewandowski i kilku innych może jeszcze coś gra, ale z takimi gwiazdami jakie posiada Real to są marne szanse. No, ale teraz Carlo tam rządzi, więc będzie ciekawie i mają realne szanse na wygranie LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Forest1997

Pamiętam jak w 2013 roku Bayern rozniósł Barcelonę w dwumeczu 7:0, kiedy grał szybką, efektywną piłkę i kiedy Messi został kompletnie wyłączony z gry. To był Bayern Juppa Heynckesa, który był zdecydowanie najmocniejszym zespołem na świecie, później przyszedł Guardiola i wprowadził swoją filozofię gry i Bayern grał gorzej, a w lidze mistrzów zebrał baty od Realu w dwumeczu(fakt faktem Real wygrał wtedy ligę mistrzów, ale jednak 0:5 w dwumeczu), potem Barcelona się przejechała po nich. Więc można napisać, że najmocniejszy Bayern został zniszczony przez Pepa(który trenerem jest dobrym, ale nie tak dobrym jak wszyscy uważają), pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Manetros

Ale nie porównuj pojedynczych spotkań z przed lat, gdyż wtedy Barcelona też inaczej grała. Zauważ, że to jednak Pep Guardiola zdobył z Bayernem więcej trofeów niż Heynckes a tamten trener też miał inne założenia taktyczne bo jest trenerem trochę starszej daty. Pep Guardiola ma swoje założenia taktyczne i taką filozofię wprowadza do swoich klubów. Nie każdy zespół musi grać szybką piłką.

| Odpowiedz
blokuj
Forest1997

Porównuje efektywność gry Bayernu a to, że dałem najjaskrawsze przykłady to już inna sprawa. Guardiola pracował w słabym okresie dla Borussi Dortmund stąd m.in. tyle trofeów. Nie jestem pewien czy Bayern Pepa byłby wstanie zdetronizować tamtą Borussię. Zresztą Jupp Heyncknes nie miał do dyspozycji takich graczy jak Lewandowski, Thiago Alcantara, Costa itd. Swojego zdania nie zmienię w mojej opinii Guardiola poniekąd zepsół najlepszy zespół na świecie, pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.