Wątek dotyczący artykułu

Finał bez działaczy z Torunia? Trwają rozmowy

Działacze Get Well Toruń mają duże wątpliwości, czy wobec biletowego zamieszania wybierać się na finał PGE Ekstraligi do Gorzowa. Przemysław Termiński rozmawia o tym z prezydentem miasta.

przeczytaj cały artykuł


breti

Jeśli faktycznie 750 kibiców z Torunia chce oglądać finał na stadionie im. Edwarda Jancarza to można kibicom indywidualnym udostępnić 350 biletów stojących + 375 siedzących w sektorze gości i sprawa jest rozwiązana.Przecież to nie jest mecz wysokiego ryzyka.Przypuszczam .że i tak będzie więcej kibiców "Get Well" z całej Polski na stadionie poza "klatką". jest to finał tzw. najlepszej ligi żuzlowej świata i nic nie stoi na przeszkodzie aby wspólnie oglądać mam nadzieję wspaniały spektakl żużlowców.Sektory i "klatki dla gości to pierwsza "rzecz " do rozrób, wspólne ogladanie to szybki krok w poprawie zachowania kibiców. 2 lata temu siedzieliśmy z żoną na "Derby" lubuskie w Zielonej Górze na trybunie K ...kibicowaliśmy Stali Gorzów i obok nas siedzieli fajni kibice "Falubazu"jakoś nas nie pobili aczkolwiek wszyscy wokół nas mówili ,ze mieliśmy odwagę usiąść wsród fanatyków z Zielonej Góry.Panie Prezesie Stali Gorzów proszę udostępnić kibicom Get Well Toruń tyle biletów ile jeszcze można sprzedać na miejsca stojące i niech ten finał odbędzie się w zgodzie bez żadnych niedomówień we wszystkich aspektach : biletów ,toru, vipów, logistiki itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway_Torun

Kibice przyjezdni głównie stoją albo skaczą ;) Obawiam się, że problem jest taki, ze nawet stojących miejsc już nie ma. Pisano przecież o rekordzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.