Wątek dotyczący artykułu

KPR Gwardia - Meble Wójcik. Opolanie z drugim zwycięstwem, wielki występ Adama Malchera

Zespół KPR Gwardii Opole odniósł drugie zwycięstwo w sezonie 2016/2017 PGNiG Superligi. W 4. kolejce opolska drużyna pokonała Meble Wójcik Elbląg 24:21. Był to jej pierwszy występ na własnym terenie w bieżących rozgrywkach.

przeczytaj cały artykuł

szeroko

Witaj Cbc
Czytam, że odmawiasz mi prawa do organizowania sobie wolnego czasu. Wierz bezkrytycznie dalej w to, co nowe władze mają do powiedzenia na temat Gwardii. Chętnie się spotkam i nieco otworzę Ci być może nieco oczy. Sądzę, że jeżeli jesteś osobą myślącą to skorzystasz z zaproszenia do rozmowy. Ja długo publicznie się nie wypowiadałem, ale sądzę, że ten czas nadchodzi. Choć w Opolu jestem prawie medialnie " przyblokowany".
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia
J. M.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szeroko

To zbyt długa opowieść, ale cierpliwości... Już niebawem będzie dostępna...
Pozdrawiam wszystkich z Gwardią w sercu...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cbc

Nie wyróżniam się niczym, co sprawiałoby, że mam prawo wiedzieć więcej niż dowolny inny kibic w Opolu. A na wyjaśnienia zasługują wszyscy. Niech nadejdzie ten czas, niech Pan pokona "blokadę medialną" i opowie wszystkim kibicom Gwardii jak to wyglądało z Pana perspektywy, a może wtedy można będzie patrzeć na sprawę z innej strony. Bo póki co cisza ze strony byłych władz Gwardii nie przybliża nikogo do wyklaryfikowania sytuacji.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.