Wątek dotyczący artykułu

Piotrkowianin - Sandra Spa Pogoń Szczecin. Beniaminek nadal płaci frycowe

Beniaminek Superligi z Piotrkowa Trybunalskiego nadal bez zdobytego punktu w Superlidze. Podopieczni Rafała Przybylskiego przegrali przed własną publicznością z Sandrą Spa Pogonią Szczecin 25:28 (13:14).

przeczytaj cały artykuł

Johson

Z tym składem to do 1 ligi Piotrkowianin się nadaje... W tym sezonie z tą paką to z Elblągiem wygrane to maksimum moim zdaniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Nie zgodzę się z Tobą. Wczoraj przegraliśmy, bo zabrakło zmian do drugiej linii. Mieliśmy niebywałego pecha, bo oprócz Surosza, który pauzuje od dawna, wypadli Iskra, Zinchuk, a po 22 minutach z czerwienią wyleciał Tórz. Zmiany mieliśmy zatem tylko na koło, bramkę i skrzydła, w drugiej linii musieli grać zmęczeni Makowiejew (najlepszy mecz póki co), Nastaj (dobra pierwsza połowa) i Woynowski. Pogoń miała ten sam problem, ale jednak oni w drugiej linii zamiast młokosów superligowych (Makowiejew i Nastaj) mieli Brunę i Krupę. Inna sprawa, że mecz był w drugiej połowie cały czas na styku, i gdybyśmy z Tatara nie zrobili bohatera to spokojnie można to było wygrać.
Ale spokojnie, wg mnie potencjał jest, Nastaj i Makowiejew naprawdę momentami grali bardzo dobrze. Będą jeszcze punkty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
emeryt45

Oprócz wymienionych nie grających, ci co grali to wyglądali ta jakby podczas przygotowań biegali z ogromnymi oponami i w związku z tym całą energie władowali w treningi i na mecze jej brakuje. Może przyjdzie z czasem. Niedowiarków odsyłam na oficjalna stronę MKS.

| Odpowiedz
blokuj

Tak, słyszałem ploteczki. Słyszałem też kto ma zostać nowym trenerem i będzie to hit. Oby zaczęli grać z nowym trenerem, bo na razie to faktycznie wyglądało tak jakby jeszcze sparingi grali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.