Wątek dotyczący artykułu

Słowacy z Ukraińcami na remis, świetny Andriej Kobrin

W niedzielę na torze w Żarnowicy rozegrano towarzyskie spotkanie, w którym Słowacja zremisowała z Ukrainą 45:45. Najlepszym zawodnikiem meczu był Andriej Kobrin.

przeczytaj cały artykuł


Martainn

Pytanie brzmi czy w ogóle chcą. Kiedyś była chyba liga adriatycka gdzie jeździły zespoły z Chorwacji, Węgier, Słowacji itd. W zasadzie w wielu państwach działa tylko jeden, dwa ośrodki żużlowe i taka liga miałaby sens. Ale chyba nie ma na to funduszy. Oni się tam raczej żużlem bawią. Na Węgrzech był Miszkolc i Debreczyn, a teraz nie ma nic. Jakieś tam kadłubowe zawody są tylko w Słowenii z całej byłej Jugosławii (na kształt klubowych).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krys Krzysztof Capek

Klub z Zarnowicy uczestniczy v rozgrywkach Czeskiej 1 ligi. Oprócz tego istnieją rozgrywki Adriatyckich Par gdzie startują kluby z SC Žarnovica, Praha, Pardubice, Ljubljana, Lendáva, Goriczan. Organizuje się również turnieje i mecze międzynarodowe. W polsce każdy chce widziec najlepszych zawodników a nie zawsze dobry zawodnik chce ryzykować kontuzja a dla odmiany w Czechach Slowacji Węgrzech czy Ukrainie można zobaczyć wyrównane zawody chłopaków, którzy bawią kilkutsieczna publiczność za parę euro. Mało kto wie że na ligové zawody w Zarnowicy przyjdzie 2-3 tysiące ludzi a na Ukrajine stadiony w Równe 8000 ludzi czy Czerwonym Grodzie 5000ludzi pękają w szwach bo nie ma więcej trybun. Także da się i za małe pieniądze wytworzyć fajne widowisko. Chłopaki po pracy idą w garażu przygotować motocykle biorą urlop i jadą na zawody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.