Wątek dotyczący artykułu

WTA Wuhan: Agnieszka Radwańska wygrała pierwszy mecz w imprezie, Polka w III rundzie

Agnieszka Radwańska pokonała 6:4, 6:1 Rosjankę Jekaterinę Makarową i awansowała do III rundy turnieju WTA Premier 5 rozgrywanego na kortach twardych w Wuhanie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
grolo

Haniebny dowcip,
( a w zasadzie "dowcip").
Nie pojmuję, jak można zdobyć się na coś takiego. Obejrzyj sobie gimbazjalisto archiwalne filmy z getta. Były kręcone w celach propagandowych przez nazistów, pokazywali niedawno w Planete+ dokument ze spotkania z Niemcem, który był w tej ekipie. Były tez wypowiedzi świadków, którym puszczono materiały do tych filmów, niedawno odnalezione w archiwach. Oni przeżyli getto, byli wtedy dziećmi.
Wstrząsający dokument

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarny kot.

Przepraszam wszystkich użytkowników za mój haniebny czyn, i oświadczam, że będę to brzemię shańbionego nosił do końca moich dni i obiecuję że jutro wyruszam na pielgrzymkę do Częstochowy, by choć w części odkupić moje winy,..oznajmiam również że będę szedł wyłącznie tyłem, a do plecaka załaduję sześć cegieł i frezarkę,.jeszcze raz przepraszam. jest mi po prostu wstyd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Napisz kiedy idziesz, to popatrzę na kotecka idącego tyłem
ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
Miłego Kotecku, miłego :))
Dla Ciebie czapeczka :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Vivendi

Nawet jeżeli mieszka (lub czasowo przebywa) w Częstochowie, to o ile nie jest mnichem Paulinem (w co wątpię), i nie mieszka w klasztorze, to musi tam jakoś dojść... Poza tym zwykle przedstawiał się jako Łodzianin...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
margota

No i widzisz jak wiele nas łączy ;)
W Łodzi zapowiada się świetne widowisko z początkiem października !!
Mówię o Festiwalu Światła :))
Może jakieś zdjęcia ?
Nagrany filmik ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
margota

Częstochowa !!!
A nie ukrywam, że Kotecek vel sierściuszek mieszka o rzut kamieniem od Jerzyczka , to pikne jest ;))
Miłego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mind Control

Chyba Ty jakieś kato-pisolskie(?)
Przeczytaj jeszcze raz, ja Cię nigdzie nie atakuje ani nie prowokuje. Jestem niczym tęcza na placu zbawiciela, reprezentuje radosc, pokoj i milosc. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Czarny kot.

"Nie przemyślał tego pewnie, wczoraj na antenie któregoś radia robił sobie żarty z Syryjczyków" ----jak to nie jest prowokacja to co?

| Odpowiedz
blokuj
margota

Nie mogę edytować !
Nie działa mi funkcja odpowiedzi pod artykułami :(
Nie mogę dawać lajków pod artykułami :(
Takie tam ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Czarny kot.

Większość tych dyplomów to badziewne licencjaty za kasę,. gdzie poziom tak wysoki., że dla absolwentów,. (a+ b) do kwadratu, to czarna magia :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.