Wątek dotyczący artykułu

W Toruniu dojdzie do zmian. Nie wszyscy dostaną nowe kontrakty

Jako, że sezon PGE Ekstraligi dobiegł już końca, działacze Get Well Toruń mogą skoncentrować się na budowie składu na przyszły rok. - Trzeba liczyć się z tym, że nie wszyscy dostaną propozycję nowego kontraktu - mówi Przemysław Termiński.

przeczytaj cały artykuł

JAN KRECZMAN

GOMÓLSKI I TEN MIEDZINSKI WYPAD Z TORUNIA !!
DLA MIEDZINSKIEGO TO JUZ NIE WIEM KTÓRY SEZON ZE ON OBIECUJE OBIECUJE A G()WNO JEST !

NATOMIAST TEN GOMÓLSKI TO JA NIE WIEM KTO I NA CO TO KONTRAKTOWAŁ
WYWALIC GO NA ZBITY PYSK NAJLEPIEJ DO II LIGI
GWIAZDOR JEDEN - CO ON W TYM SEZONIE POKAZAŁ?
NIC - MY MUSIELIM SOBIE SAMI NADRABIAC BEZ NIEGO ON ZAWSZE (0,0-,-,-,)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomek_trn

Też nie jestem za Miedziakiem, bo w tym sezonie za wiele nie pokazał.Ale to jednak wychowanek... Zawsze swój człowiek w składzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kazim

Miedziak to wychowanek klubu i trochę szacunku za lata przejeżdżone w jednym klubie mu się należy . Masz innych w lidze z takim stażem w jednym klubie ? Gomólski obudził się na koniec sezonu ale to mu raczej nie pomoże i pożegna się z drużyną bo na jego miejsce na seniorce wskoczy Paweł a Kacper na miejsce na ławce się nie zgodzi i przypuszczam że jak trafi do dobrego trenera to w przyszłym roku będzie dobrze punktował . Juniorkę mamy bardzo słabą a do tego dużym znakiem zapytania będzie przyszłoroczna forma Vaculika po awansie do GP .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
kazim

A to już inna sprawa , myślę jednak że zostanie w Toruniu . Czasem przeprowadzka daje dobre efekty ale czy tak by było w jego przypadku nie jestem przekonany . A poza tym przyjemniej się chodzi na stadion kiedy w drużynie jest kilku wychowanków nawet jeśli nie osiągają takich rezultatów na jakie ich stać , swoim się wybacza więcej niż armii zaciężnej .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.