Dyskusja

Paweł "Popek" Rak o powrocie do MMA i walce na KSW 37

Paweł "Popek" Rak po 8 latach przerwy wraca do MMA. W poniedziałek federacja KSW oficjalnie ogłosiła, że kontrowersyjny raper zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Do walki dojdzie 3 grudnia w Krakowie podczas gali KSW 37. Mający na swoim koncie 3 pojedynki (2 zwycięskie i 1 przegrany) w formule MMA "Popek" tuż po prezentacji udzielił wywiadu WP Sportowe Fakty. Opowiedział w nim miedzy innymi o powodach powrotu do zawodowego sportu. rozmawiał Artur Mazur

obejrzyj wideo


undisputed

Daleko nie odbiegam od Mariusza??? hahahahaha oj ale się usmiałem!!! Obaj nie znają się na sztukach walki, machanie rękoma i tarzanie się na plecach. Ot show!!! Pudzian, tanio skóry nie sprzeda bo już ją sprzedał Różalowi hahahah. Walka Czubków i nic więcej. Oni nie są pasjonatami sztuk walk. To wszystko spada na dno i zaraz osiągnie poziom Mułu! W Indiach czy Afryce, walczą koguty a w Polsce Ludzie w klatce, za kasę. Dać sobie spuścić wpier.... za kilkadziesiąt kafli??? heh. Lepsze to niż kradzież lub handel dragami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kosmat21

Pewnie będzie tak jak mówisz ale wydaje mi się, że Pop wyrzyga płuca. Pudzianowski jakby nie patrzył wywala się już parę lat po macie i chcąc nie chcąc jakąś kondycję ma. Podejrzewam, że to nie będzie mma a raczej konkurs kto lepiej rękawami oddycha..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.