Wątek dotyczący artykułu

W Toruniu dojdzie do zmian. Nie wszyscy dostaną nowe kontrakty

Jako, że sezon PGE Ekstraligi dobiegł już końca, działacze Get Well Toruń mogą skoncentrować się na budowie składu na przyszły rok. - Trzeba liczyć się z tym, że nie wszyscy dostaną propozycję nowego kontraktu - mówi Przemysław Termiński.

przeczytaj cały artykuł

Corlleon

Nie zapowiadają się wielkie zmiany. I tak tez jest napisane w lokalnej gazecie "Nowości" Raczej oprócz Kacpra wszyscy zostaną i ściągnie się silniejszego juniora. Jedyną sensowną póki co zmianą moze by była zmiana Kołodzieja za Miedziaka. Ale on wysyła oferty do wielu klubów. I nie wiem czy kibice też nie będą marudzić że klub pozbywa się wychowanka. Ale w sumie z drugiej strony skoro Leszno oddało Balińskiego to my też możemy .. Juz niedługo się dowiemy kto co i jak za półtorej miecha już będzie wszystko czarno na białym podpisane :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Czuje, ze Tarnow zostanie w elidze a wtedy I Janek zostanie. I ja bym chyba mimo wszystko nie chciala druzyny bez Adriana, choc mam obawy o Pawla na seniorce, o kolejny slaby rok Miedziaka, o juniorów. O GP Vacula, o wiek Grega itp ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Paweł na pewno pojedzie lepiej niż Gomólski a wtedy wystarczy na dobry junior.I Paweł musi wiedzieć ze jak się jest jeźdźcem Monstera to wyniki za lans z napojem same nie przyjdą:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
OXO

Janusz zadeklarował również chęć jazdy w Tarnowie w 1 lidze . Wiadomo że główną rolę będą grały finanse a ja myślę że jednak na Janka akurat się znajdą

| Odpowiedz
blokuj
OXO

ja mam nadzieje że pojedziemy w 1 lidze i Janek będzie liderem który tą drużyne do EL wprowadzi z takim" hukiem" jak ostatnio

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Corlleon

Wolałbym abyście wy zostali. Orzeł nie ma stadionu . Łotyszy nie wpuszczą a Czewa niech sobie jeszcze z rok po kibluje za tamte przekręty :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
OXO

kiedyś nikt nie miał stadionu tzn każdy miął taki sam kurnik i dało się jechać ps my tez nie mamy stadionu

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Orzeł jest chyba tematem zamkniętym bo Skrzydlewski wypowiedział się wyraźnie że takiego awansu nie chce

| Odpowiedz
blokuj
OXO

no a Czewa stadion ma ale nie ma historii:)) No nie oszukujmy się ale start drużyny z Częstochowy będzie kolejnym wałkiem . Zresztą to bedzie kolejny ich gwóźdź do trumny i kolejny klub trzeba będzie zakładać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
OXO

Powiem Ci tylko tyle że obniżenie Vaculikowi wynagrodzenia może być strzałem w stopę bo to zawodnik który jest wart tych pieniędzy

| Odpowiedz
blokuj
CinZ

Niech Jaskółki zostana,to takie naturalne w ostatnim czasie w elipie. Jakos trzeba ja ratowac..... ;) A tak sie czepiano GKM-u,że awans przy zielonym stoliku i takie tam.. Sami teraz widzicie,albo dopiero zobaczycie,Jak ważną sprawą jest pełna obsada w tabeli ekstra... Klubów które nie maja problemów finansowych,a stabilnych.Obsadzonej Polakami ligi,a nie jakimiś tam Łotyszami.Bo przecież nie wypada.

| Odpowiedz
blokuj
Snake

Też uważam że wiele zmian nie będzie. Tylko Gomólski odejdzie. Może jakiś junior dojdzie. Ja bym powalczył o jednego byczka mają trzech po co ma się zmarnować. No chyba że Martin nie trawi klimatu toruńskiego.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.