Wątek dotyczący artykułu

Azoty - MMTS. Jednostronny pojedynek na szczycie. Popis Wadima Bogdanowa

Azoty Puławy zwyciężyły MMTS Kwidzyn 33:21 w szlagierze 5. kolejki PGNiG Superligi. Spotkanie praktycznie ustawiło dwanaście minut pierwszej połowy, w których puławianie rzucili dziewięć bramek z rzędu, nie tracąc żadnej!

przeczytaj cały artykuł

bialyy

Ktos tu pisal o zelaznej obronie Kwidzynian i kapotalnych bramkarzach. A dzisiaj to właśnie Azoty ta bronia wygraly super obrona i genialny Bogdanov pozniej wszedł Kosovy i tez nie można powiedziec ze był słabszy. Brawo brawo brawo super się uzupelniaja chlopaki. Mysle ze powolanie Kowalczyka do kadry to kwestia czasu niech jeszcze troszke powalczy. Szkoda ze za tydzien w Plocku Ale widac forma jest to czemu nie powalczyc i w Plocku??:) pożyjemy zobaczymy jak do tej pory Kura fajnie to ustawia. Brawo Chlopaki . co mi się jeszcze podoba to ogromna wola walki i chęć gry u wszystkich. Widać że jest druzyna a nie gwiazdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

U Kury zawsze była świetna atmosfera w drużynie, wielkie brawa dla Marcina, bo faktycznie narazie świetnie to wszystko prowadzi. Oby tak dalej. Masło i Orzech nie się kurują i wracają do zdrowia na EHF będą potrzebni ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.