Wątek dotyczący artykułu

Azoty - MMTS. Jednostronny pojedynek na szczycie. Popis Wadima Bogdanowa

Azoty Puławy zwyciężyły MMTS Kwidzyn 33:21 w szlagierze 5. kolejki PGNiG Superligi. Spotkanie praktycznie ustawiło dwanaście minut pierwszej połowy, w których puławianie rzucili dziewięć bramek z rzędu, nie tracąc żadnej!

przeczytaj cały artykuł

AlexLFC

W Środę w Płocku ewidentnie mecz sezonu, musimy zagrać na 100% i mysle ze bedzie dobrze, jesli Azoty chcą dokonać czegos wielki to zwycięstwo z Wisłą jest kluczowe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Ostatnio mocno cię ponosi koleżko. Po meczu 05.10 może zaczniesz trochę bardziej tonować zdanie na nasz i wasz temat. Macie mnóstwo czasu na regenerację po tym "arcy-ciężkim" meczu,który dziś stoczyliście z Kwidzynem. My będziemy na pewno mieli w nogach b.ciężki wyjazdowy mecz z PSG na wyjeździe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
AlexLFC

Kogo tu ponosi? Mamy Aspiracje, My mozemy, wy Musicie ;) Zobaczymy kto bedzie po 05.10 tonowal nastroje, cieszcie sie ze nc+ przelozyło mecz do Płocka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Wiślak

Kwestia hali faktycznie dla nas na plus ale to chyba raczej wina tego,że wasza nie nadaje się do transmisji telewizyjnej. Trochę wstyd na tym poziomie do którego niby cały czas aspirujecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
bialyy

Czy to juz jakieś tlumaczenie?:) spokojnie to już za tydzień . Ten mecz da odpowiedz w jakim miejscu jesteśmy i czy z lepszymi rywalami tez stać nas żeby powalczyc. Co by nie mowic milo było popatrzeć dzisiaj na gre Azotow.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.