Wątek dotyczący artykułu

Azoty - MMTS. Jednostronny pojedynek na szczycie. Popis Wadima Bogdanowa

Azoty Puławy zwyciężyły MMTS Kwidzyn 33:21 w szlagierze 5. kolejki PGNiG Superligi. Spotkanie praktycznie ustawiło dwanaście minut pierwszej połowy, w których puławianie rzucili dziewięć bramek z rzędu, nie tracąc żadnej!

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

Wstyd nie wstyd ale to nie jest wina klubu w jakiej hali gra raczej nieudolni włodarze miasta za to odpowiadają więc nie rozumiem Cię troche. Klub ma sam sobie hale postawic ??? Podobno w 2018 mamy zaczac sezon już w nowej hali, pozyjemy zobaczymy. A w srode może być fajny mecz niech wygra lepszy Wisła to zawsze Wisła będzie ciężko ale myślę że mozemy powalczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Kolego z tą hala to wiadoma sprawa i przyznam,że trochę złośliwie o tym napisałem w odpowiedzi do AlexLFC. Koleś jest wkur... strasznie z tym jątrzeniem przeciw Wiśle i zaslanianiem się Kielcami. Wiesz,że ani ja ani żaden z piszących tu kibiców z Płocka nie ma nic do Waszego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AlexLFC

Gdzie ja o Kielcach piszę? Boli was to ze obiektywnie oceniam, ze do Kielc nikt nie ma podjazdu w tej lidze, ze nie zestawiam Was rowno z nimi? Obiektywnie oceniam sprawę, czas sie z tym pogodzic. I boli rowniez ze jako Pulawy chcemy z wami walczyc na stoprocent i wygrywac? Napisalem zebysmy w srode zagrali na stoprocent i wygrali bo dla nas kluczowy mecz sezonu, gdzie ja tu Wisle obrazilem? Po prostu liczę na swoj klub a ty nie dopuszczasz mysli ze inne kluby was sie juz nie boją i to cie strasznie drazni. Melisy sobie zaparz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AlexLFC

Powiedz to Wislakowi ktory pierwszy sie do mnie przyczepil, bo nie mozna napisac ze Azoty chca walczyc z Wisla o zwyciestwo ; )

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

A kto pisał napinkowe komentarze po meczu z Barceloną i szydził z naszego zespołu? Jakiś czas temu napisałem z szacunkiem do waszej drużyny że szykuje się ciężkie spitkw dla Wisły to stwierdziłeś że zaczynam się bać. Na siłę chcesz się chyba wbić w rywalizację płocko-kielecką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AlexLFC

Moze z tym zarcikiem po Barcelonie przesadzilem to fakt ale z tym pytaniem czy masz cykora to byl zwykly zart, troche dystansu. Wiadomo ze w srodę bedzie faworytem, ale ja licze na niespodzianke i nie ukrywam tego ;)

| Odpowiedz
blokuj
Wiślak

Normalnie nie wdaje się w dyskusje ale ci odpisze. Do Azotow nic nie mam,mało tego lubię ten zespół,jego kibiców. Cieszę się,ze macie porządna paczkę i liczę,ze wreszcie ktoś nas będzie godnie reprezentował w Pucharze EHF. Nie kwestionuje tez,ze najbliższy mecz z wami będzie dla nas ciężki i wygra lepszy.

To co mnie w tobie irytuje to ciagle porównywanie Wisły do VIve i podniecanie się w komentarzach jacy to jesteśmy ciency na ich tle. Ja tego nie neguje bo Vive na ta chwile gra kosmos! Jest kasa,są zawodnicy z topu,jest światowej klasy trener,jest wreszcie właściciel pasjonat,który osiągnął w handballu ze swoim klubem maximum możliwości. Nigdzie nie twierdziłem,ze jesteśmy lepsi od Vive. Na ta chwile nie mamy do nich startu chociażby ze względu na budżet i młoda niezgrana jeszcze drużynę. Irytuje mnie jednak,ze w rozmowach kibiców z Plocka i Kielc zabierasz głos ciagle nas deprymując. Skoro my jesteśmy słabsi od Kielc to co dopiero powiedzieć o was? Fajnie się podczepiać w szczekaniu na nas pod Kielce ale sam powiedz co osiągnął wasz klub na naszym tle? Może tutaj podyskutujesz skoro tak łatwo ci wychodzi krytykowanie Wisły. Prawda jest taka ,ze na ta chwile większość ligi kładzie się przed Kielcami i wychodząc proszą o najniższy wymiar kary. My jako jedyni nie schodzimy od lat poniżej pewnego poziomu i tu cię chyba boli.

| Odpowiedz
blokuj
AlexLFC

A to przepraszam, dyskusje Kielecko Plockie to temat zamkniety dla innych kibicow? Zabieram głos i staram byc sie obiektywny jak to widzi osoba trzecia i was nie deprymuję tylko mowie jak to widzę, nigdy w tych dyskusjach nie stanalem po zadnej ze stron. trochę wyluzuj. My sie nie porownujemy do Kielc bo to nie ta liga, najpierw musimy osiagnac wasz poziom i do tego dozymy, ciagle dostajemy od was w tyłek ale popatrzac na wyniki przed 3,4 sezonow a teraz to duzo poszlo na plus, nie dostajemy juz co mecz + 10... Troszeczke za duzo bierzesz to co inni ludzie piszą do siebie... Keep Calm ;)

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Będzie Wam ciężko obiektywnie stwierdzam,co prawda Wisła gra w LM i może być zmęczona,lecz grają u siebie jakby ten mecz był w Puławach to mielibyście spore szanse naa wygraną.
Gracie jednak u nich myślę,że będzie wyrównany do 45 minuty potem mogą odjechać,ale oczywiście to tylko gdybanie:)

| Odpowiedz
blokuj
AlexLFC

Dlatego żaluje tego xe nie zagramy u siebie, ale coz Liga zawodowa... zapewne rewanz w Lublinie bo tez beda chcieli transmisje, wiec o atucie hali w tym sezonie mozemy pomarzyc

| Odpowiedz
blokuj
AlexLFC

Nie mam zamiaru robic z tego wymowki, jednak w naszym Kurniku gra sie nam najlepiej i nasze szanse na pewno w hali przy partyzantow są wieksze, rzecz normalna.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.