Wątek dotyczący artykułu

Stal - Gwardia. Spotkanie starych znajomych. Opolanie ponownie znajdą receptę?

W 5. kolejce PGNiG Superligi dojdzie do spotkania dwóch drużyn, które w zeszłym roku walczyły w fazie play-out o utrzymanie w lidze. Stal Mielec podejmie Gwardię Opole. W tym starciu każdy scenariusz jest możliwy.

przeczytaj cały artykuł


ZXS Mielec

Miki, ja nie do końca się z tobą zgodzę w innej kwestii :) Nowy klub zaczyna od najniższej klasy rozgrywek . Skoro mogą grać w SL to nie do końca jest to nowy klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

No wiesz ale to zarząd Gwardii wydał takie oświadczenie przecież, że są całkowicie nowym klubem i nie maja nic wspólnego ze startym (nawet nazwę przecież zmienili), a szczególnie długów :): "informujemy, iż dalsze rozpowszechnianie nieprawdziwych twierdzeń o następstwie prawnym po Gwardii Opole Sp z o.o. lub Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej Klub Sportowy „Gwardia” w Opolu oraz Stowarzyszeniu KS „Gwardia” Opole spotkają się ze stosownymi krokami prawnymi zmierzającymi do ochrony wizerunku naszego Klubu". Czyli jednym słowem można założyć nowy klub, spełnić wymagania finansowe i hop do Superligi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Logicznie rzecz ujmując oczywiscie, ze to ten sam klub, ale jednak obecny klub odcina się od poprzednika pod groźbą sądu, więc mamy tutaj paradoks, bo niby jest nowy klub, a media (SF, Radio Opole i gazety lokalne) dalej twierdzą, że to stary klub kontynuator wyników poprzedniego klubu. Jakoś sprostowań na łamach tych mediów nie widać, więc nowy klub albo jest kontynuatorem poprzedniego klubu, albo nowe władze rzucały słowa na wiatr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.