Wątek dotyczący artykułu

Stanowcze kroki PGE Ekstraligi po finale. Tor był niebezpieczny, będzie postępowanie!

PGE Ekstraliga uważa, że niedzielny finał w Gorzowie Wielkopolskim odbył się na niebezpiecznym torze. W tej sprawie zostanie przeprowadzone postępowanie. Konsekwencje zostały już wyciągnięte wobec komisarza toru Grzegorza Janiczaka.

przeczytaj cały artykuł


wiecznystudent

Te pierdolamento będzie się przeciągało widać ...żałosne w tym wszystkim jest to, że głośno trąbią o tym osoby związane z Toruniem. Zaczęło się tuż po meczu w Toruniu, gdzie menago podniósł temat toru w Gorzowie, później nagonka z biletami...przyjeżdża komisarz na finał dzień wcześniej.... Na finale jest jury, sędzia, komisarz, tor dostaje ocenę dobrą. Toruń przegrywa mecz, afera się rozkręca i to nie jedna, przecież jeszcze biletów nie dostali, pomijając fakt , że niechcianych, bo oficjalne zapytanie ze strony gorzowskiej było, jednak zostało to olane przez szefa Torunia , a kiedy się pokapował, to zaczął odwracać kota ogonem i winnego na siłę szuka po stronie gorzowskiej- żałosne...Wrócę jeszcze do toru,, na meczu byłem i wszystko widziałem, wiele komentarzy i artykułów jest pisanych przez ludzi, którzy albo oglądali inny mecz, albo nie widzieli go wcale, bo więcej w tym gdybania niż prawdy. Ukarali komisarza, zadam pytanie: dlaczego szef ekstraligi nie ukarał się wraz z szanowną jury? Przecież sam wspomniał , tutaj cytat: Tor miał ocenę dobrą. Byłem na III i IV Jury.
Albo ktoś tu jest mocno do stołka przyspawany , albo jest hipokrytą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AVE STAL

Nie wypadało spier...ic z finału po raz drugi to jechali licząc ze sie uda utrzymac przewage z MA a tu niespodzianka raz dwa powrót do rzeczywistosci bo Stal u siebie nie zwykła przegrywać niczego nie nauczyla ich porazka z rundy zasadniczej gdzie nawet nie wyszli z 30tu.... wiec teraz wielki płacz.....upadek był jden w 14 było ciasno i dla Grega nie starczyło miejsca,ale upadek rudej szm,,ty był celowy 5:1 dla Stali i co robi ruda szma..a?? wywraca sie bo proboje ratowac sytuacje i udaje sie w powtorce 3:3...... to jest fair??? brawo sedzia a kurat podejmował dobre decyzje...... dwa razy ruda szm..ta out bravo!!!!!!
co do kibiców z Torunia chcialem pogratulowac bo bardzo fajnie sie bawili tak trzymać.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.