Wątek dotyczący artykułu

Twierdza CRS padła! Superpuchar Polski dla Rosy Radom

Rosa Radom wzięła rewanż za zeszłoroczną porażkę w Superpucharze Polski. W niedzielny wieczór podopieczni Wojciecha Kamińskiego pokonali Stelmet Zielona Góra 81:77.

przeczytaj cały artykuł


fazzzi

Po pierwsze graty Rosa... graliście swoje (zresztą to co zapowiadaliście) i to wystarczyło. Dwóch czarniawych zrobiło grę i wykazali naszą niemoc pod koszem. U nas Florence b. efektownie ale Zamoj i Grucha to za mało. Kilka piłek w płaczliwy sposób nam się wykręciło... kiepsko ze zbiórką. Goniliśmy, goniliśmy i jak dogoniliśmy to się Koszar poślizg złapał... i się posypało. Ale obiektywnie trzeba oddać, żę to Rosa zagrała swoja a nie my. Co do postawy zespołu... niech ilustracją będzie akcja gdy na otwartych pozycjach pod presją czasu nie ma odważnego do rzutu. Tylko Florence nie ma z tym elementem problemu, ale też nie można oczekiwać od gościa, że mecz nam cały czas pociągnie. Nie chcę po nazwiskach ale: Kelati jest cieniem samego siebie. Obawiam się, że presja bierze górę z którą sobie nie radzi. Stelmet "błyszczał" kilkoma innowacjami w stylu podanie "na rozpaczy" w poprzek... takie głupie straty podobno zgranemu zespołowi nie przystoją. I na koniec to początki więc: pierwsze koty za płoty... ale napiszę o Trenerze Gronku. Nie wnikam w ekspresję i co sobie zaplanował. Widziałem tylko brak pomysłu na to co Rosa "zaproponowała". O ile do przerwy jako tako, pomyślałem, że w szatni zrobi porządek a'la Saso i wyjdzie odmieniona drużyna... ale nie wyszła... graliśmy dalej to samo. Panie Trenerze... jednak oczekujemy od pana moderowania gry bo jeszcze nie jedna presja będzie i po prostu trzeba wiedzieć co z tym robić. W tym meczu Pan nie wiedział.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ABC- prawdziwy

Daj spokój.
.Najbardziej wkurzajace było granie na wariata....podanie -rzut....a gdzie ustawienie?? Po pudle trzeba zebrać a zespół na własnej połowie. ...u Saso gwiazda na ławkę natychmiast a zespół sporo by usłyszał. ..a tu sielanka.....ręce opadają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Granie było b. konsekwentne ale niestety ze strony Rosy;) W pewnym momencie takie granie wymuszał wynik. Mecz niestety pokazał, że trener nie radzi sobie z presją. Obawiam się, że takich rzeczy nie można podpatrzeć u Saso tylko trzeba odnaleźć doświadczeniem którego brakowało. Rosa prowadziła praktycznie całe spotkanie z chwilowym dojściem na remis i gdyby nie peszek Kapitana to mogło się to inaczej potoczyć. Nie ma co biadolić... Rosa była lepsza i wynik to oddaje. Teraz lampa się zapala i rzecz w tym co Stelmet z tym zrobi. Za tydzień rusza liga i będzie wiele meczów pod presją... a Trener musi mieć pomysł na taką ewentualność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.