Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła - Azoty. Konfrontacja niepokonanych w Płocku, puławianie głodni sukcesu

Po pięciu kolejkach PGNiG Superligi poza Vive Tauronem Kielce tylko Orlen Wisła Płock i Azoty Puławy mają na swoim koncie komplet punktów. W środę któraś z tych dwóch ekip pożegna się z gronem niepokonanych.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak

W Kielcach co niektóre dzieci specjalnej troski już mają mokro na myśl o tym,że Wiśle Puławy mogą urwać punkty. Jakim trzeba być żałosnym i zakompleksionym żeby aż tak źle życzyć na każdym kroku tej "słabej" Wiśle.

Co do meczu to dziś może wydarzyć się wszystko. Ostatnie spotkania były zawsze na styku. My mamy w nogach bardzo ciężkie spotkanie przeciwko PSG ale jeśli chcemy utrzymać swoją pozycję w polskim handballu i potwierdzić klasę to ten mecz po prostu trzeba wygrać. Wierzę,że nas na to stać i nie ma powodu do większych obaw przed dzisiejszym spotkaniem. Puławom życzę powodzenia i niech wygra lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Nie bardzo rozumiem twój komentarz - kto niby ma mokro? Są dwa komentarze z Kielc: w jednym ktoś życzy powodzenia Azotom (w sumie normalne - przeważnie dopinguje się drużynę uznawaną za słabszą w meczach w których nie gra "moja" drużyna), drugi jest mój. Czyli to niby ja mam mieć mokro? Niby czemu - normalnie oceniłem szanse drużyn w meczu - 65:35 dla Wisły i to uzasadniłem. A to że kibicuję Puławom to naturalne - no chyba, że ty w meczu Vive-Puławy będziesz nam kibicował... Gdzie ty tu widzisz zakompleksienie i tą żałość? W tym że kibicuję drużynie którą uważam za słabszą? Chciałbym abyś uzasadnił to swoje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Wiesz co oznacza słowo "niektórzy" ? Możesz uznać,że mój wpis nie jest skierowany do ciebie a do trolii z twojego miasta. Tyle słowem mojego odniesienia się o które prosiłeś i proszę cię nie wciągaj mnie w dalsze jałowe dyskusje na ten temat bo nie jest to akurat ważne w kontekście meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
AlexLFC

Mysle ze kibice inny klubow są za Pulawami bo po pierwsze czesto kibicuje sie slabszemu, po drugie stagnacja w polskim handballu w sotatnich latach jest nudna i potrzeba jakiej swiezej rywalizacji, bo sory ale wasza rywalizacja z Kielcami juz dawno przestala emocjonowac ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Wiślak

Tu się z tobą zgodzę. Kielce odjechały nam o lata świetlne i ciężko jest nawiązać wyrównaną walkę. Co do stagnacji... i wyników pomiędzy naszymi klubami a nie Kielcami (bo co niby tu mają do rzeczy Kielce?) to statystki są dla was druzgocące. W Płocku przeciwko Puławom Wisła nigdy nie straciła nawet punktu! Bilans wyników spotkań obu zespołów to : 29 wygranych Wisły, 2 remisy i 2 wygrane Puław.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AlexLFC

to, zę macie taki bilans to oczywiste, kiedy wy byliscie wielkrotnymi mistrzami nasz klub dopiero powstawal wiec bilans pokazuje historie obu klubow, z tą stagnacją chodzilo mi o to ze nie ma w polskiej pilce obecnie jakiejs emocjonującej walki, bo walka pomiedzy WIsla a Kielcami czy Azotami a Stalą staly sie monotonne. a a kiedys to dodawalo smaczku tej lidzę, dlatego fajnie byloby ze Azoty wskoczyly na poziom Wisly ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.