Wątek dotyczący artykułu

Manolo Cadenas o pracy w Wiśle: Zostałem okłamany. To bolało

- Przyszedłem do Płocka z celem stworzenia drużyny w długim okresie, ale prezes mnie okłamał. To bolało. Nie rozumiem jego decyzji, bo wyniki nie mogły być w tym czasie lepsze - mówi były trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.

przeczytaj cały artykuł

Funky Koval

Dla orientacji w przestrzeni i punktu odniesienia:
Osiągnięcia trenerskie
1. Manolo Cadenas: Liga
mistrzostwo Hiszpanii – 2001,
wicemistrzostwo Hiszpanii – 1990, 1991, 1997, 1999,
trzecie miejsce ligi hiszpańskiej – 1998, 2000, 2002, 2003, 2005, 2007, 2008,
Puchar Hiszpanii – 2002,
Puchar Ligi Hiszpańskiej – 1989, 1999,
Superpuchar Hiszpanii – 2009,
Puchar Zdobywców Pucharów – 1989, 1999, 2005,
trener roku Ligi Asobal – 2004, 2007, 2011.
Kadra Hiszpanii:
Mistrz świata 2013, Brąz Europy 2014, Srebro Europy 2016.
2. Piotr Przybecki (trener): ?

Z Szacunkiem dla Przybeckiego (jako zawodnika)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MirzaDzomba

A to nie przypadkiem Rivera zrobił mistrza świata dla Hiszpanii? Manolo jakoś nie mogę sobie przypomnieć, być może siedział gdzieś na końcu ławki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Porównujesz trenera z ogromnym stażem do początkującego? Idąc takim tokiem myślenia Niemcy powinni sięgnąć po Branda a nie żółtodzioba Sigurdssona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
rakziel

Słabe porównanie , Dagur Sigurdsson ma 43 lata i od 16 lat jest na ławce trenerskiej ostatnie 7 lat pracy to rerezentacja Austrii, Fuchse , i teraz Niemcy . Przy nim trener Przybecki to przedszkolak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
GoldenBoy_95

Jesteś typowym hipokrytom człowieku,piszesz z czystej niechęci do Wisły,tak było jak trenerem był Cadenas tak jest teraz gdy stery objął Przybecki,wtedy mieszałeś Manolo z błotem a jak zmieniła się warta to nagle zobaczyłeś w nim wybawiciela Wisły,który już teraz wygrywałbym z PSG na wyjezdzie i Barceloną.Chciałem tą listę błędów Przybeckiego,nie doczekałem się,czyli piszesz byleby pisać nie mając zupełnie pokrycia,wymieniłem jeden błąd,więc czekam na pozostałe 9 albo nawet i więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.