Wątek dotyczący artykułu

Manolo Cadenas o pracy w Wiśle: Zostałem okłamany. To bolało

- Przyszedłem do Płocka z celem stworzenia drużyny w długim okresie, ale prezes mnie okłamał. To bolało. Nie rozumiem jego decyzji, bo wyniki nie mogły być w tym czasie lepsze - mówi były trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.

przeczytaj cały artykuł

rakziel

Pamiętając dwa ostatnie mecze Wisły o top 8 z Vardarem z marca tego roku i jakimi zawodnikami wtedy grał Cadenas to myślę że ostatnie mecze z Barceloną i PSG on by wygrał. Przybecki popełnił w tych meczach dużo błędów i jak się nie ogarnie to Wisła nie wyjdzie z grupy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GoldenBoy_95

Gościu jesteś totalnie oderwany od rzeczywistości,jakie błędy popełnił w tych meczach ? Ja widziałem jeden-za długie trzymanie Tomka Gębali na lewej połówce,podaj jeszcze 9,skoro ta lista jest aż taka szeroka,Cadenas gó*no by zrobił,to on pozbył się Petara,to na jego życzenie wzięto Oneto i Konitza,to on miał konflikt z niektórymi zawodnikami i mówił,że to zawodnicy chcą go zwolnić a błędów nigdy nie widział w sobie.Przybecki to młody trener a efekty widać od razu,może jeszcze nie w postaci punktów,ale potrafimy walczyć już we Wrześniu z najmocniejszymi zespołami na świecie,czekam na 2017 i wtedy będę mógł ocenić jak ta zmiana nam wyszła,ty również wstrzymaj się ekspercie z ocenami po pierwszym miesiącu.Jak był Cadenas to miałeś z niego beke a teraz nagle doceniasz jego kunszt i piszesz,że wygrałby z Barcą i PSG,dobry z Ciebie klient.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.