Wątek dotyczący artykułu

Manolo Cadenas o pracy w Wiśle: Zostałem okłamany. To bolało

- Przyszedłem do Płocka z celem stworzenia drużyny w długim okresie, ale prezes mnie okłamał. To bolało. Nie rozumiem jego decyzji, bo wyniki nie mogły być w tym czasie lepsze - mówi były trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.

przeczytaj cały artykuł

rakziel

Jak Cadenas mówi że go prezes Wisły okłamał to mówi prawdę. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Wisły i poczytać Tak samo zresztą prezes okłamał Nikcevica , Jurkiewicza itd.

Mały quiz kto to powiedział panie prezesie ?
" Jak pokazał poprzedni sezon, nie mamy kompleksu niskiego budżetu i walczymy z każdym jak równy z równym i tutaj sztab szkoleniowy wraz z zawodnikami wykonują bardzo dobrą pracę. Trener Cadenas bardzo dobrze rozumie naszą politykę kadrową, nie mamy kominów płacowych, drużyna jest walcząca o każdy centymetr boiska, a zdecydowana większość zawodników, którzy do nas przychodzą dalej rozwija swój potencjał i spełnia nasze sportowe oczekiwania "

"Tak jak mówiłem niedawno, teraz najważniejsza kwestia dla mnie to jasno określić przyszłość trenera Cadenasa. Wspólnie z trenerem podjęliśmy już działania zmierzające do kontynuacji naszej współpracy i będę chciał je możliwie najszybciej sfinalizować."

Myślę że temat kto kłamie został przesądzony i nie ma co dalej komentować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomson

"Tak samo zresztą prezes okłamał Nikcevica , Jurkiewicza itd."
Jak Jurkiewicz odchodził, to Zieliński nie był jeszcze prezesem Wisły.
Brawo Ty :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rakziel

A co to za różnica ?

"Powierzenie mu funkcji prezesa to potwierdzenie akceptacji polityki, którą pod wodzą Raczkowskiego prowadził płocki klub. Zieliński ma być jej kontynuatorem "

Czyli jak kłamał poprzednik tak kłamie i jego następca :-) Szkoda czasu na komentarze . Prezes kłamał i tego nie zmienisz .

| Odpowiedz
blokuj
Wiślak

Jurkiewicza to wasz szanowny prezio zrobił w jajo a nie nasz klub. Najpierw po wygranym MP na fecie w Kielcach ogłosił,że podpisał kontrakt z Jurkiewiczem. Później zostawił Kaczkę na rok w Płocku nie mając zamiaru wykupywać jego ważnego jeszcze rok kontraktu. Największą krzywdę zrobił tym posunięciem samemu zawodnikowi,któremu delikatnie mówiąc nie było od tej pory miło w Płocku. Taki sam zresztą manewr zrobił z ogłoszeniem transferu Marina Sego. Wszystkie chwyty dozwolone - to dewiza holendra. Nie zakłamuj więc rzeczywistości koleś!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
rakziel

Jurkiewicz, Paczkowski ,Chrapkowski i Bombac w Kielcach mają się dobrze a i Sego w Picku nie narzeka. Mniej pretensje do swoich prezesów że się dają Bertowi ogrywać jak amatorzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Sam Mariusz mówił,że nie wiedział na czym stoi prezes zostawił go na koniec,a negocjował z zawodnikami,którzy nie byli wartościowi to sie zdenerwował i wybrał Kielce.Winę tu ponosi tylko Wasz prezes,bo jakby od razu przeszedł do konkretu to Kaczka dalej by w Wiśle grał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wiślak

Nie mówię,że nie choć wiadomo,że po takim czasie nie dowiemy się jak było. Wydaje mi się jednak,że Kaczka chciał odejść do Kielc bo miał tam swojego wymarzonego trenera i kolegów z kadry. Z Wisłą raczej wolał się rozstać. Nie przewidział tylko,że Bertus nie będzie chciał wykupić jego kontraktu a potem przytrafiła się ta poważna kontuzja. To już jednak historia a dziś czeka nas ciekawy mecz, który jest hitem na szczycie grupy pomarańczowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Było minęło nie ma sensu wracać do tamtego wydarzenia.Dzisiaj bardzo ważny mecz nie znam regulaminu do końca,ale chyba ten mecz ma wielkie znaczenie,bo w przypadku wygrania grupy przez Vive drużyna z Waszej grupy jeśli zajmie 2 lokatę to w półfinale trafi na Vive.

| Odpowiedz
blokuj
Czarcik

Dokładnie i oczywiście na odwrót czyli jeżeli Wisła będzie pierwsza a my na drugim miejscu to gramy w półfinale. Też liczę na dobry mecz i spore emocje.

| Odpowiedz
blokuj
cezarWP

Jesteś pewien ? Bo jak się patrzę na regulamin rozgrywek to mecze ćwierćfinałowe oznaczone "ii" oraz "iii" rozgrywane są pomiędzy tymi samymi drużynami, tzn. drugą drużyną "pomarańczową" i trzecią "granatową" :) Oczywiście jest to błąd, ale w tej chwili nie wiem jak będą wyglądały półfinały.

| Odpowiedz
blokuj
Czarcik

Z regulaminu rozrywek:

4. Na podstawie klasyfikacji po zakończeniu rundy zasadniczej drużyny z obu Grup Rozgrywkowych dzielone są na następujące pary/ę:
a) Ćwierćfinałowe:
i. Pierwsza (1) para - drużyna, która zajęła miejsce pierwsze (1) w Grupie Pierwszej (granatowej) rozgrywa dwumecz z drużyną, która zwyciężyła w meczu o Dziką kartę do ćwierćfinału w Grupie Drugiej (pomarańczowej);
ii. Druga (2) para - drużyna, która zajęła miejsce drugie (2) w Grupie Drugiej (pomarańczowej) rozgrywa dwumecz z drużyną, która zajęła trzecie (3) miejsce w Grupie Pierwszej (granatowej);
iii. Trzecia (3) para - drużyna, która zajęła miejsce trzeci (3) w Grupie Pierwszej (granatowej) rozgrywa dwumecz z drużyną, która zajęła drugie (2) miejsce w Grupie Drugiej (pomarańczowej);
iv. Czwarta (4) para - drużyna, która zajęła miejsce pierwsze (1) w Grupie Drugiej (pomarańczowej) rozgrywa dwumecz z drużyną, która zwyciężyła w dwumeczu o Dziką kartę do ćwierćfinału w Grupie Pierwszej (granatowej).
b) Półfinałowe:
i. Pierwsza (1) para – zwycięzca dwumeczu z Pierwszej (1) pary ze zwycięzcą
dwumeczu z Trzeciej (3) pary;
ii. Druga (2) para - zwycięzca dwumeczu z Drugiej (2) pary ze zwycięzcą dwumeczu z Czwartej (4) pary;
c) Finałową: zwycięzca dwumeczu z Pierwszej (1) pary ze zwycięzcą dwumeczu z Drugiej (2) pary.

Dla świętego spokoju przyjmijmy, że my mamy drugie miejsce, Wisła pierwsze. Czyli my tworzymy drugą parę ćwierćfinałową, wy czwartą. Jeżeli je wygramy to gramy jako druga para półfinałowa. Mam nadzieję że nic nie pokręciłem :). A błąd jest oczywiście (bo inaczej to druga i trzecia para byłyby identyczne :P), ale ponieważ pary są wyznaczane wg pierwszej grupy to raczej tak będzie. Czyli drugą parę tworzą drużyny z miejsca drugiego grupy pierwszej i trzeciego grupy drugiej.

| Odpowiedz
blokuj
cezarWP

Zgadzam się z twoją logiką, tylko że nie ma ona póki co umocowania w przytoczonym regulaminie rozgrywek. Nie przewiduje on udziału w play-offach drużyn trzeciej "pomarańczowej" i drugiej "granatowej", także uważaj z tym drugim miejscem Kielc bo was jeszcze wykluczą :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.