Wątek dotyczący artykułu

Manolo Cadenas o pracy w Wiśle: Zostałem okłamany. To bolało

- Przyszedłem do Płocka z celem stworzenia drużyny w długim okresie, ale prezes mnie okłamał. To bolało. Nie rozumiem jego decyzji, bo wyniki nie mogły być w tym czasie lepsze - mówi były trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.

przeczytaj cały artykuł

Wismar

Jose Toledo o Piotrze Przybeckim: "...chwali nas po występach.Nie stresuje nas na treningach" Chyba te słowa mówią wszystko o współpracy zawodników z Cadenasem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rakziel

No właśnie , hahaha niech ich jeszcze Przybecki pogłaszcze , pocałuje w szyjkę i poklepie po dupce. Przyjadą do Kielc to poczują co to stres. .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wismar

Nie wszystko da się zrobić krzykiem i mieszaniem z błotem.W ostanim czasie Cadenas przestał nad sobą panować! Gdyby twój szef jechał po tobie dzień w dzień jak po burej suce to ile byś wytrzymał?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
rakziel

Jak chcesz wmówić że Cadenas tylko krzyczał i mieszał z błotem to przesadzasz. Wejdż na ehf tv poogladaj sobie mecze z ligi mistrzów i zmienisz zdanie. Szczególnie polecam ci mecz z Vardarem o top 8 w Skopje. Tam było widać warsztat waszego trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.