Wątek dotyczący artykułu

Manolo Cadenas o pracy w Wiśle: Zostałem okłamany. To bolało

- Przyszedłem do Płocka z celem stworzenia drużyny w długim okresie, ale prezes mnie okłamał. To bolało. Nie rozumiem jego decyzji, bo wyniki nie mogły być w tym czasie lepsze - mówi były trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.

przeczytaj cały artykuł

Petrochemia

Tym wywiadem tylko Manolo zniechęca do siebie kibiców, a próbuje się wybielić w oczach europy. Ustalenie były 4 czy 10 letnie nieważne, ale po drodze Manolo miał atakować tytuł. Co to znaczy okłamał? Momentami Manolo jest po prostu bezczelny.

Chciałbym pracować z poważnym prezesem, który da mi wolną rękę do stworzenia poważnego zespołu jako część poważnego projektu - dodaje

A ja myśłałem, że jesteś poważnym trenerem. Miałeś wygrać mistrzostwo, nie wygrałeś i Prezes Cię zwolnił. Tak jak to ktoś wcześniej napisał, Manolo w pewnym momencie się po prostu pogubił i to widać, aż nadto. Może mu się zagrywki z rep. Hiszpanii pomyliły. Facet nic nie wygrał, a okazji miał mnóstwo i jeszcze czasu potrzebuje. Szkoda, że nie dodał, że dzięki jego pomysłom wielokrotnie graliśmy z 3-5 rozgrywającymi i jednym skrzydłowym na danej pozycji. Dziękuje za dobre chwile, bo momentami maszynka fajnie funkcjonowała, ale...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rakziel

Petrochemia czy Ty postradałeś rozum czy ten wasz prezes ? Czy poważny prezes oczekiwałby od jakiegokolwiek trenera pokonania Kielc dając mu na zespół 5-6 milionów ? Czytaj ze zrozumieniem ten cytat poważny trener chce pracować z poważnym prezesem który oczekuje stworzenia poważnego zespołu za poważne pieniądze. Wy tam w Płocku za dużo wdychacie fenolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.