Wątek dotyczący artykułu

Ostre słowa o Ibrahimoviciu i Pogbie. Mają resztę piłkarzy Man Utd za nic?

Ekspert piłkarski zdradził informację, która może wyjaśniać, dlaczego "Czerwone Diabły" nie spisują się na miarę oczekiwań. Problemem mogą być dwie największe gwiazdy.

przeczytaj cały artykuł

tomash148

Bambus i uważający się za nie wiadomo kogo przeciętniak. No chyba, że ktoś mi chce wmówić, że Ibrahimovic to świetny zawodnik... Pogbe pominę milczeniem, bo gość jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem na świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fuckamarada

Bialasie boli co ze malpka zarabia tygodniowo tyle siana co ty przez....15lat tyry
Pewnie Pau ma zwale ze takie zjeb!y jak ty wydaja funciaki za ogladanie czarnych zoltych i bialych w czarne pasy
Przereklamowani to sa James,higuain....tyle kabony wydac za patalachow-dramat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomash148

Żal to mi takich jak Ty. Nie znasz mnie, nie wiesz ile zarabiam, więc nie rozumiem na jakiej podstawie oceniasz. Higuain przynajmniej gole strzela, a Pogby jakieś fenomenalne zagrania można na palcach jednej ręki wyliczyć. Zwałę to on ma, ale z takich jak Ty, którzy bronią go, kiedy nic nie gra. Coś typu, nacharał Ci na twarz, a Ty radując się twierdzisz, że to przecież ciepły letni deszcz... I jak będziesz w szkole, poproś Panią od j.polskiego aby podpowiedziała Ci jak i gdzie używać interpunkcji, bo z tego co piszesz wychodzi jedynie bełkot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.