Wątek dotyczący artykułu

Get Well czeka na decyzję Vaculika, ale myśli o innych opcjach

Get Well Toruń przedłużył kontrakty z Chrisem Holderem i Pawłem Przedpełskim. Bliski pozostania w ekipie wicemistrza Polski jest Greg Hancock. Znak zapytania jest z kolei przy Martinie Vaculiku.

przeczytaj cały artykuł

KSFZ

Mówią że pieniądze szczęścia nie dają i Toruń jest tego najlepszym przykładem. I Vaculik to zrozumiał że w tym placzliwym i tchorzliwym klubie nic nie osiągnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
KSFZ

Jakoś Doyl przedłużył kontrakt i nie przeszkadza mu towarzystwo cpuna i pijaka i gdyby nie kontuzja zostałby mistrzem świata. Za to u Was rydzykowy zakon i po roku większość zwiewa do normalnych klubów. A źużel zawsze był dyscypliną dla niepokornych i ćpunow i pijakow nigdy nie brakowało. Za to Wy jako tchórze i uciekinierzy jesteście jedyni i niepowtarzalność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
nunas

???? tak się panowie zastanawiam po ile wy macie lat ? czy żużel powinien łączyć a nie dzielić? nie wiem ile lat wy na żużel chodzicie , ale ja pamiętam takie piękne czasy na meczach w toruniu gdazie kibice apatora i falubazu dażyli sie szacunkiem i sympatią (przynajmniej tak pamiętam) i z tego co wiem to "tomek" po meczu w toruniu wpadał do "żaby" a w zielonce na odwrót! A TERAZ JAKIEŚ CHORE FAZY W STYLU WOJNA POLSKO-POLSKA ROBICIE ! tak bardzo musicie nienawidzieć! WSTYD I HAŃBA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Patrykowski

Chyba jeden z najrozsądniejszych wpisów jakie bylo mi od lat przeczytać tu na forum. Dziekuje bardzo, za ten wpis. Wydaje mi się kolego, ze internet i rozwijający sie w nim hejt jest tego największym czynnikiem dzielącym tutaj ludzi. Puczucie animowości, fotel w domu z dała od innych daje poczucie bezpieczeństwa a jednocześnie pozwala wylać wlasne frustracje, kompleksy, bo w domu nikt go nie slucha. Zamiast obrażać sie, szukać konfliktów na siłę wystarczy abysmy w naszych rozmowach szanowali innego Czlowieka tak jak sami chcieli byśmy być szanowani. Czy poza hejter kibice nie maja wspólnych tematów?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.