Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów chce szybkiego awansu. Na tapecie 14 zawodników

Unia Tarnów jest już pogodzona ze startami w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Prezes klubu zapowiada jednak walkę o szybki powrót do PGE Ekstraligi. Budowa zespołu już trwa.

przeczytaj cały artykuł

RECON_1

Po sezonie byla mowa o trojce liderow ze zostana i mam nadzieje ze tak sie stanie, wtedy wystarczyloby do nich dokoptowac Np kogos z Mazur/Jamrog/Koza/Rempala M i bylby dobry sklad, pokusilbym sie na czwartego zawodnika o zostawienie Michelsena bo jednak w 1 lidze byl czolowym zawodnikiem a tym samym bylby pewnym punktem druzyny, w kwestii juniorow to tylko i wylacznie swoi, niech sie chlopaki pokaza co umieja.I bylby szybki powrot jak w 2009:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skam

Ja na poważnie zastanowiłbym się nad Thomsenem, chłopak pojechał w dwóch meczach i poradził sobie świetnie. Młody i perspektywiczny. Co do Michelsena to on już podobno ma kontrakt ustawiony w Rzeszowie! Widać Stal nie próżnuję i zbroi się na derby południa! Ja jednak wolałbym wymienić i Michelsena i Świderskiego na nowych zawodników!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RECON_1

Tez slyszalem o Stali ale poki nie pdpisal nic nie wiadomo, abylby jednak pewniejszy niz Thomsen, swoja droga jesli podpisze w rzeszy to przyjezdzajac do nas w ciemno wpisze mu 12 pkt bo znajac zycie tyle klepnie.wtedy bedzie placz i lament czemu nie jezdzi u nas:) Jak mowisz fajnie byloby wyminic ta dwojke na nowych ale wg mnie tylko w przypadku zostania trojki liderow, trzeba tez troszku pomyslec o tanszej opcji zeby sioe w 1 lidze nie wypstrykac z kasy i zeby byla ona na zbudowanie dobrego skladuu na elige po awansie, chcialbym aby wtedy wrocil Vaculik i trzeba by sie tylko rozejrzec za drugim Polakiem zakladajac ze trzon druzyny bylby bez zmian, rozwazyl bym nawet opcje Mroczki do 1 ligi zeby mial czas objechania sie w niej i w extra znow moglby dorzucac wazne pkt jako piaty senior.

| Odpowiedz
blokuj
Skam

Nie wiem jakie Mikkel ma statystyki w Krakowie lub Krośnie ale jeżdżąc przeciwko załóżmy Jamrogowi to sądzę że Jakub sobie z nim poradzi. W pierwszej jest limit wynagrodzeń z tego co czytałem więc każdy zawodnik który będzie chciał zostać to czy tego chcę czy nie i tak gażę obniżyć będzie musiał. Załóżmy że zostaje Kołodziej, Madsen i Bjerre którzy zadeklarowali takie posunięcie (przynajmniej dwójka z nich) to mamy solidną pierwszą linię. Każdy z tych zawodników może zdobywać komplety co mecz. Do nich zaaplikowałbym dwóch solidnych ligowców i mam w głowie kilka nazwisk i nie ukrywam że liczę na naszych wychowanków tj. Jamroga i Mazura. Możliwe że nawet pokusiłbym się o Rempałę. Jeśli choć jednego z tych zawodników udałoby się zakontraktować to byłbym rad. Jeśli natomiast rozważalibyśmy jakiegoś obcokrajowca to właśnie poważnie pod uwagę wziąłbym kandydaturę Thomsena, Kylmaekorpiego i Kinga którzy mogliby się świetnie wkomponować w Unię! Wiem że każdy różni się od każdego. Każdy w innym wieku, inna narodowość i charakterystyka jazdy ale czuję że daliby sobie świetnie radę. Oczywiście liczę że juniorzy tarnowscy będą się rozjeżdżać w pierwszej żeby po roku gdy wrócimy do e byli liderami tej formacji w lidze. Nie wolno zapomnieć o Borczuchu którego z przyjemnością zobaczyłbym w barwach ,,Jaskółek" już od przyszłego sezonu! Czekam na wieści o Unii!

| Odpowiedz
blokuj
RECON_1

Limit podejrzewam ze da sie obejsc poprzez jakies indywidualne kontrakty sponsorskie, i nie mowie tu ze tak bedzie ale tak mozna, bo nie wierze by niektorzy za taka kase jezdzili w tym roku w 1lidze.Jesli mialbym wybierac kogos z naszych wychowankow to wlasnie najpewniej bym na Jamroga postawil bo od parun sezonow prezentuje rowny poziom, Mazur dopiero teraz ma fajny i niewiadomo czy uda sie powtorzyc.Borczuch jak mysle ze gdyby chcial to licencje by jednak u nas zdal a nie w Lublinie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.