Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga: Jestem rozczarowany

Po decyzji PZPS o nieprzedłużaniu kontraktu ze Stephanem Antigą, francuski szkoleniowiec odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy. Przyznał, że chciał zostać na stanowisku.

przeczytaj cały artykuł

lancet1

Tu Masz rację. Całkiem inaczej jak to jest normalne w Polsce. Jest źle, katastrofa, nic się nie uda, kraj w gruzach... Mimo wcześniejszych sukcesów uważam, że prezesi PZS dobrze zrobili. Nie ma sukcesu (może pomysły się wypaliły) ktoś nowy. Powiem szczerze, że Stefan Antiga bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją pracą. Życzę mu jeszcze wielu sukcesów jako trenerowi. Może w przyszłości z dziewczynami? Ale czy poradzi sobie z tak pięknym materiałem??? ;-))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

Nie śmie porównywać Stefana do kłamców, często nieuków i nierobów polityków obu płci. To porządny gość, który z pierwszą drużyną, którą prowadził osiągnął bardzo dużo. Jednak nie osiągnął w roku olimpijskim zakładanego celu (medalu). Związek ma prawo zatrudnić w dobrej wierze kogoś innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.