Wątek dotyczący artykułu

Co zrobi Martin Vaculik? - giełda transferowa PGE Ekstraligi cz.1

Okres transferowy rozpocznie się oficjalnie 1 listopada. Tego dnia można spodziewać się wielu informacji transferowych. Już teraz kluby pracują w pocie czoła nad swoimi składami. Kto może zmienić w najbliższym czasie otoczenie?

przeczytaj cały artykuł

Lejonen Gislaved

Mógłby się już Martin zdecydować bo hamuje ruch transferowy. Zielona Góra kontraktuje konkrety, a w kontekście Leszna czy Gorzowa wymienia się obecnie - nie licząc Vaculika i Kołodzieja , same półśrodki o drogich nazwiskach które nie wiadomo czy coś ujadą. Zresztą nawet Koldi na torze Barona może się trochę podłamać jeśli nie będzie wygrywać startów a na trasie nic nie zwojuje. Dla Leszna najlepszym grajkiem byłby Vaculik, dobry startowiec, niezły na trasie, uniwersalny, obecnie bez związania mocno z żadnym miastem, bezkonfliktowy, ambitny, sympatyczny, stop. Nie wiem dlaczego Martin siłę ociąga z Toruniem, w końcu mało kto nie chciałby jeździć w Toruniu. Może przeszkadza mu otoczka sterylnego niemal toru, stadionu, piąteczek anglosaskich mistrzów heh, może ma tam za dobrze i potrzebuje bardziej spartańskich warunków, jak Grisza czy Emil. Na miejscu Unii powalczyłbym Iversena który być może złapałby trochę świeżości w nowym otoczeniu, a zawodnik stabilny jak mało kto

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ipkiss

Napisałeś, że dzisiaj dzwonił, więc mniemam, że skoro to zrobił to i rozmawiał - logiczne. Więc pytam z kim, skoro masz informacje, że dzisiaj dzwonił. Dla mnie to ważne.
O zaliczkę przed sezonem mówisz i kasę za punkty? Przecież to jego brocha. Ile zrobi na torze tyle zarobi, więc skąd rzekome gadanie o wymaganiach na 90%? I skoro według niektórych dobrze jak widzę poinformowanych miał "najwyższy kontrakt", to doliczając za to kapustę za podpis i tak zarobiłby najwięcej, bo o drobne się nie rozchodzi jak sądzę. Popatrz ile punktów mniej zrobił od Hancocka i Holdera. Matematyka prosta jak na lekcjach w podstawówce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Copernicus

Nie wiem z kim rozmawial, bo nie pracuje w klubie. Sorry. Wiem ze oznajmil ze idzie do GW. Poszlo o zaliczke przed sezonem, bo potrzebuje kase na GP. Gorzow zaoferowal wiecej "z gory". Mysle, ze duzo wiecej zaplacili. Mial najwyzszy kontrakt w sensie najwiekszej kasy za podpis przed sezonem 30% wiecej jak greg. Za punkt tez mial wiecej, a .... gorzow to przebil. Tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Copernicus

Zreszta do okienka jeszcze 20 dni. Wszystko moze sie zmienic .... ale watpie zeby Terminski sie licytowal. Nawet jak nie wyjda negocjacje z Pawlickimi albo z iversenem ktory chce duzo za duzo dlatego nie podpisal jeszcze w gorzowie

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Mam słabość do Pitera, ale uważam, że zostanie w Lesznie. Nie po to Wasz Prezydent się tak angażuje w Wasz klub, żebyście jechali bez wychowanków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.