Wątek dotyczący artykułu

Zmiana warty wśród młodzieżowców. To oni zastąpią Zmarzlika i Przedpełskiego?

Ostatni wyścig finału PGE Ekstraligi. Stal Gorzów przypieczętowuje zdobycie tytułu mistrzów Polski. Bieg ten zakończył też pewną erę w polskim żużlu. Zanosi się na sporą rewolucję i zmianę pokoleniową na pozycjach juniorskich.

przeczytaj cały artykuł


Petrus

Ja powiem krótko, czasami polskie przysłowia kłamią, bo mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych. Ludzie niezastąpieni są, niezastąpiony jest w Stali Zmarzlik.
Który Polak czy to junior, czy senior jest w stanie zastąpić na dzień dzisiejszy Bartka? Żaden.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

mało tego, wyniki to jedno ale nie zapomnijmy o tym, że mało który JUNIOR potrafił ciągnąć cały zespół za sobą aby nie spadł ligę niżej. Psioczą na Bartka że Piszczałka, że jedzie ostro czy jakoś tak. Wiecznie komuś coś nie pasi. Ale ludzie po przez to że mają sraczkę na punkcie własnego klubu krytykują zawodników innych klubów w tym przypadku Bartka gdzie ten młody chłopak naprawdę dokonał takich rzeczy, gdzie mało który Junior był by wstanie to udźwignąć. Piszą to nie dlatego, że jeździ w u nas w Stali ale tylko dlatego, że chłop się urodził razem z motorem. Gadają, że gollob mu pomógł że Gollob to i tamto, bo gdyby nie Gollob to Bartka by nie było.... Debile tak piszą bo zamist Bartka mógł by byc Przedpełski lub Drabik czy inni. Tak wyszło, pomógł mu i już, sukces ma wielu Ojców. Golloba nie ma a F16 jest jeszcze lepszy.... i nie ważne gdzie by jechał, cieszę się że jest u nas ale ważne jest to że ma poukładane w głowie i jest normalny. On się uczy i musi się dużo uczyć jak każdy z nas. Pokora pokora i jeszcze raz pokora. On jest młody i wyrywny, i dobrze bo konkurencja nie śpi. Póki co to może niech zapier...a!!! oby cało i zdrowo. A hejterzy mogą się pocałować .... ich wpisy i tak niczego nie zmienią :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

Tę historyjkę o Gollobie lubię najbardziej: gdyby nie Gollob, Bartek nie osiągnąłby takich sukcesów.

Tak na logikę - gdyby Gollob miał taką tajemną moc, że potrafi stworzyć najlepszego zawodnika EL jeszcze w wieku juniora, to ustawiałyby się do niego kolejki młodych adeptów. A on zarabiałby na tym tyle co cała drużyna GKM, w którym jeździ.

Z pewnością Bartkowi pomogły wskazówki Golloba, ale to tylko dlatego że jest ambitny, sumienny, skromny, odważny (a czasami szalony) i przede wszystkim kocha ten sport. Dla niego to nie jest zawód, to pasja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

więc właśnie o to chodzi. Mało jest kumatych ludzi na świecie. Ważne aby Polacy pokazywali całemu światu jak się na motorach jeździ. Wiesz co ? lubie grać w piłkę nożną i gram często, oglądam mecze Polaków wiesz dlaczego? bo kuźwa wierze w to co nigdy nie nastąpi!!!! w Medal w Mistrzostwach Świata!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.