Wątek dotyczący artykułu

Krystian Pieszczek żegna się z Falubazem

Po dwóch latach startów w zielonogórskim klubie, Krystian Pieszczek opuszcza Ekantor.pl Falubaz. Taka decyzja podyktowana była chęcią regularnych startów w lidze.

przeczytaj cały artykuł

fabioGKM

Pytałem o Rafała jedną osobę z klubu i ta twierdziła,że będzie nadal jeździł w Grudziądzu. Pytałem ponieważ otrzymałem informację o tym,że w przyszłym sezonie nie jest zainteresowany EL i chce wrócić do Piły.
Tak twierdzi jeden z drobnych sponsorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-JA-

Wiesz. Różne "plotki" chodzą. Poczekajmy na odicjalną informację, dopóki nie ma podpisu pod kontraktami, mamy 3 zawodników. Wczoraj już też Gollob niby podpisał, a dalej cisza. Już niejednokrotnie przerabialiśmy umowy "dżentelmeńskie" i jak się skończyło, wszyscy wiedzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Trochę ta koncepcja mnie martwi bo skład Łaguta, Lindbaeck, Buczek, Gollob, Pieszczek to może być zdecydowanie mało.
Pierwszy rok na seniorce wiadomo jaki jest trudny,a tu jeszcze ciążyłaby na nim ogromna odpowiedzialność za wynik będąc zawodnikiem podstawowego seniorskiego składu.
Pieszczek jedynie w roli zawodnika oczekującego. Czas powalczyć o nazwisko z wyższej półki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
-JA-

Martwić to może się Częstochowa. Najważniejszych mamy. A o jakie nazwisko chcesz powalczyć? Szału nie ma, a jak jakieś są to nie oszukujmy się, nie stać nas na nich . Bądźmy realistami. Nicki? Bo kontuzji nie wiadomo co będzie, Pawliccy? W pakiecie są za drodzy. A może jednak Vaculik??? To byłby hit:-)

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

Trzeba się pożegnać mimo ogromnego szacunku z Panem Tomaszem bo naprawdę nie mogę już słychać,że nie stać nas na tego czy tamtego...
Gollob zażądał podwyżki,a wszyscy się śmieją,że stajemy się niewolnikami magii Jego nazwiska.
Już jeden zawodnik,który mógł u nas jeździć wylądował we Wrocławiu przez tą "cudną" koncepcję składu z Panem Tomaszem.
Jeszcze do tego jak odejdzie Okoń to mamy bigos bo to mimo wszystko będzie strata przy obecnym rynku. Pieszczek go nie zastąpi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Rafi Grudziądz

Zgadzam się!
Wygląda jednak na to ze tak moze byc!
Gollob jest podobno dogadany, a Okoniowi bliżej do Piły. Dojście Pieszczka z całym szacunkiem, ale absolutnie nas nie wzmacnia, wiec pozostanie walka o utrzymanie, bo drugi taki sezon jak ten przy H4 juz sie nie powtórzy...choć chciałbym sie mylić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CG1979

Jakiej podwyżki? Działacze nie są takimi idiotami, żeby po takim sezonie coś takiego podpisać. Nie wierz kolego w plotki rozpuszczanie przez przeciwników Golloba w Grudziądzu. Tomasz pojedzie za połowę tego co miał, albo w ogóle.

| Odpowiedz
blokuj
Rafi Grudziądz

Z tego co wiem to faktycznie kase ma mieć mniejszą, ale i starty tylko przy H4 bez wyjazdów, wiec tu nasuwa sie pytanie czy jesli to prawda to taki manewr ma sens?..

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

Oczywiście,że nie są idiotami i nikt się nie zgodzi na takie warunki,ale fakt jest taki,że Gollob zaczął negocjacje z wysokiego "c" i niektórzy prawie z krzeseł pospadali.
Nie są to żadne plotki tylko fakty prosto z klubu.
Natomiast czy nasi działacze są mądrzy,że w ogóle chcą budować zespół z wariantem "Gollob" to już jest inna sprawa bo ten wariant blokuje nam inny lepszy wariant niestety. Liebiedew już poszedł...do Sparty. Takie są fakty niestety. Nikt z szanujących się zawodników nie chce podpisać na same wyjazdy! Dlatego wariant z Gollobem jest zły! Ugotujemy się w sosie ala Gollob...

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

Jasna sprawa! Gorzej tylko jak się okaże,że Okoń wraca do Piły i my będziemy wręcz na niego skazani. To nic dobrego nie wróży.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
superpikey

dlaczego mamy być na niego skazani? zamiast Okonia możemy wziąć obcokrajowca za rozsądne pieniądze. np.: Bjerre, AJ, Andersen. Na pewno nie będą gorsi od Rafała. Co nie znaczy, że Krycha byłby gorszy. Jednak jego kontrakt będzie z pewnością obarczony większym ryzykiem.

| Odpowiedz
blokuj
-JA-

Dlaczego obcokrajowca? Lepiej Polaka, mniejsze ryzyko. A ci zawodnicy to także nie gwarantują wysokiej zdobyczy punktowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
superpikey

odniosłem się do stwierdzenia, że jeśli odejdzie Okoń, to będziemy skazani na Krychę. nie będziemy, bo nie musimy nawet kontraktować Polaka. możemy, dla bezpieczeństwa, ale nie musimy.

| Odpowiedz
blokuj
-JA-

No tak. A czy nie uważasz, że jednak lepiej zakontraktować młodego zawodnika niż "wiekowych". ? Takie moje zdanie. Warto zaryzykować.

| Odpowiedz
blokuj
superpikey

ja najchętniej widziałbym Lebiedeva. Piszczek to też niezła opcja, tylko, że o tyle perspektywiczna z racji wieku, co ryzykowna.

| Odpowiedz
blokuj
-JA-

Jeszcze chwila, a naszych zawodników zabraknie. Będzie przewaga obcokrajowców. Taka prawda. Ośrodki nie szkolą, mało jest dzieci , które chciałyby trenować żużel.

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

Namów takiego Bjerre na kontrakt na 7 spotkań... Jeśli będzie Gollob to będzie jeździł tylko w Grudziądzu tak? Jeśli się wysypie on albo Buczek to kto ich zastąpi? Musi być Polak. Szczerze mówiąc to trochę z tym Okoniem się porobiło bałaganu bo tego nikt nie zakładał.
Zostanie jeszcze kwestia przepisu o zawodniku oczekującym, ale tu co najwyżej mogą podpisać umowę z Nowakiem jako zabezpieczenie. Pieszczek się nigdy nie zgodzi i oczywiście jest to zrozumiałe.
Choć trzeba poczekać na ten w/w przepis bo on może wprowadzić sporo zamieszania i niektórzy zawodnicy mogą podejmować ciekawe decyzje.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.