Wątek dotyczący artykułu

Polska - Armenia. Dziękujemy, kapitanie

Gol Roberta Lewandowskiego w ostatniej minucie doliczonego czasu gry uratował skórę Polakom. Sędzia nie wznowił gry - Polska po męczarniach pokonała Armenię 2:1.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Przykro było na to patrzeć. Sabotażysta Nawałka po raz kolejny udowadnia, że nie umie reagować na wydarzenia boiskowe i boi się zaryzykować. Zespołu nie było. Brawa dla Lewandowskiego, poza nim cała reszta była tragiczna, no może przebłyski mieli Zieliński i Teodorczyk.
Po wejściu Kapustki pomyślałem, że na boisku brakuje też Wichniarka, on tyle samo minut w angielskiej ekstraklasie rozegrał w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eth3rini

A to nie Kapustka wywalczyl ostatni rzut wolny? :) Nie wiem jak po dzisiaj możesz mieć pretensje do Nawałki, rzucił mega ofensywny skład, zmiany też na ofensywę. Wilczek też pokazał że potrafi, bo w te kilka minut dał się ze 3-4 razy pokazać, a Teodorczyk fajnie w pierwszej połowie, ale w drugiej zgasł - według mnie dobre zmiany...Wszołek szarpał, Kapustka szarpał i Wilczek też szarpał. A ty hejtujesz bo taka twoja natura.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Forest1997

Na Kapustce był rzut wolny z którego padł gol, więc na coś tam się przydał. Co do Teodorczyka w mojej opinii słaby mecz, ale u nas ogólnie było źle poza Lewandowski zresztą ciężko wymagać aby Teodorczyk wziął grę na siebie jak w kadrze ma mniejsze zgranie niż z kolegami z Anderlechtu, pozdrawiam i powodzenia w lidze Legii.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.