Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

margota

Mam nadzieję, że z Twoim zdrowiem poprawiło się ?!!!
Wiem, że zrobiłaś sobie mały odpoczynek od tenisa (forum też ;( ), ale ostatnio z przyjemnością oglądałam meczyki Nikusia :)
Chłopak ma swój czas ! To co facet wyprawia na korcie to niemalże trąci scifi :) Normalna bajka :)
Wyraźnie jego małostkowa młodzieńcza zadziorność przeniosła się na grę i ..... wspaniale się to ogląda :)
Natomiast nasz paletkarz gra dobrze, wszystko gra ... tylko .... skąd u niego bierze się ten pech ? Bo cóż można powiedzieć o meczu w którym ma wyraźną przewagę ....... i go przegrywa ??
Ostatnio młodemu (Manarino)pozwolił wygrać :(
Co się kurcze dzieje ?
Baletnica użala się na motywację, paletkarz nie umie dojść do siebie a Roger znika, sfora młodych podnosi główki i KTO da im lekcję ??
AAAAAAAaaaaaa wróć chociaż na chwilę :))
Tak ładnie plosię :))
Miłego, słonecznego i tenisowego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

dobra, ostatnia próba wrzucenia komentarza! będzie podzielony na części...
-
nic nie oglądałam, ale doszły mnie słuchy, że NK na tydzień się ogarnął, a dzisiaj mu się odwidziało XD nie wiem, on ma PMS czy jak, bo to już serio żałosne i szkoda sobie wyrywać włosy z głowy przez kogoś tak niezrównoważonego i nieodpowiedzialnego. no cóż, oglądałam jego zagrania z Tokio w ramach highlightsów i to było coś fantastycznego, a ten znowu wychodzi ze swoimi humorami i robi tanki z jakimiś cieniasami. lepiej na to spuszczę zasłonę milczenia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

kolejna partia, bo nie wiem, ale coś mi blokuje cały komentarz:
baletnica to Nadal? o tym w ogóle nie chce mi się gadać, wszystko już dawno za nim, szkoda tracić czas. jak się cieszę, że zapomniałam o istnieniu tenisa.
także tak - nic nie oglądam, wiem wszystko od relacji osób trzecich, zwykle jakoś mega szczątkowo i jakoś nie odczuwam chęci powrotu. na tt wkurzają mnie rafani, więc życzę jedynie wszystkiego najgorszego Rafie i tyle w zasadzie o tenisie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
margota

baletnica

To Dżoker ;)
Takie czasami robi widowisko, że śmieszy mnie to. Szczególnie przy meczu z JJ w Rio, mistrzu zabawiał publikę ;)
Nie wiem co za nerwus daje Ci minusy, ale chyba jeszcze nie wie, że nas minusy jedynie bawią ;)
Rafa wyleciał, a ja niestety nie oglądałam jego meczyku, nie ukrywam że byłam w szoku po jego przegranej. Najbardziej rozsądnym i pełnym pasji w tym turze to chyba Anduś i Tsonga :)) Niestety ten drugi tyż odpadł :( Nikuś po zachowaniu się jak w piaskownicy nie będzie grał w Mastersie, a ja gupia myślałam, że chce sobie coś udowodnić. Naprawdę jego tenisem można było się zachwycić, a w tym turze taką beke zrobił :( To już nie jest ten tenis ! Jerzyk też ma jakieś problemy z kolanem, całą nogą i kondycją :( Nic tylko przerzucić się na boks ;)
Teraz oglądam Andusia z Dawidkiem i czekam na wielką ucztę, taką pychotka :))
Sorki, że nie odpowiedziałam wczoraj, ale wywiało mnie do Bielka Białej a komórka ..... no cóż nie lubię SF na komórce bo to jest ogólnie jakaś ............. :( A i jeszcze jedno, bardzo dużo osób narzekało, że nie mogą postu wpisać bo niby link, żżżżżż ...
Miłego i słonecznego Paperku :))
Nie wymagaj ode mnie bym powtórzyła Twój nick ;)
P.S. Na jaki zespół się szykujesz ?????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
mppmmppm

hahaha, faktycznie mnie ktoś zminusował, no cóż, muszę z tym jakoś żyć XD przyszłam pierwszy raz po miesiącu i komuś puściły nerwy, ech. przecież i tak wiadomo, że Rafa i Nick mają wyjątkowe miejsce w moim sportowym sercu, to już nie mam prawa napisać o nich kilku słów prawdy... ECH.

Nikuś po zachowaniu się jak w piaskownicy nie będzie grał w Mastersie

to on miał jakieś szanse na to?! XD może i tam miał, ale bez jaj, gdyby nie robił wiochy, to i tak by nie uciułał pewnie tych punktów do top 8, musiałby chyba wygrać cały Szanghaj, żeby to sobie zapewnić i trzeba by było jakoś to potwierdzić w Paryżu i gdzie on tam miał jeszcze grać. a wiadomo jak to z nim jest - żenujący turniej, super turniej, żenujący turniej, super turniej itd. itd. jego psychika jest wciąż za mało stabilna, żeby nazbierać punktów do top 10, tak uważam.
a propos Jerzego, widziałaś? jakby co to jest wersja rozszerzona o więcej przekleństw i narzekań XD

Sorki, że nie odpowiedziałam wczoraj, ale wywiało mnie do Bielka Białej

luzik :)

Na jaki zespół się szykujesz ?????

na Depeche Mode oczywiście :)
mój nick to wersja robocza jakby co, jak mnie weźmie na stały powrót, to wrócę do papierowego potwora.

| Odpowiedz
blokuj
margota

Widziałam początek, więcej nie zdzierżyłam :(
Nie powinien tego puszczać w sieci, pełna żenada ;)
Zwierzątko też nieźle grało, chociaż zwrot nieźle obraża go. Niektóre meczyki super a potem .... nadeszło ... przegrał, ale wstydu nie ma.
Depeche .... nie ukrywam, nie przepadam za nimi. Może jakieś 2-3 kawałków i to wszystko, sorki ;)
Miłego wieczorku :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mppmmppm

może to zabrzmi głupio, ale dla mnie ten zespół jest bardzo ważny i niejednokrotnie ich muzyka pomagała mi przy moich melancholijnych nastrojach. za to będę im wdzięczna do końca życia.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

boże, ta głupia strona cały czas się przyczepia do ostatniego akapitu mojego komentarza! i to najważniejszej części!
-
mój ukochany zespół wczoraj zapowiedział nowy album na wiosnę! i wyruszają w trasę (ofc będą w Polsce, więc jak dożyję sierpnia przyszłego roku, to po raz czwarty się z nimi zobaczę!). już jestem tym tak podekscytowana, strasznie nie mogę się doczekać tej płyty i nie wiem co więcej napisać XD obiecałam Tomowi rozpiskę albumów, więc tym bardziej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.