Dyskusja

SportoweFakty.pl

przejdź na stronę użytkownika

jerrypl

Witam,
istnieje poważny problem z komentowaniem na forum. Dużej części komentarzy nie da się zamieszczać, a wyświetla się komunikat o rzekomym linku z niezaufanego portalu, którego oczywiście w tym komentarzu nie ma. Problem ten występuje u wielu osób.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omniscient

Też miałem taki problem i zastanawiałem gdzie jest błąd. Dokonałem korekty bo miałem napisane ,,2.0" odnoszące się do średniej biegowej zawodnika. Zmieniłem to na ,,powyżej dwóch" i komentarz mogłem umieścić. Macie problem w skrypcie uznający brak spacji po kropce jako link.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Allez

Nie, tu chodzilo o cyfre 0 . Ten problem zostal juz rozwiazany przez SF. Trwalo to kawal czasu, mimo zgloszen bez reakcji redakcji, az userzy sami znalezli przyczyne (pare dni temu).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Allez

no pomyslcie troche!. Przeciez jesli dany komentarz jest wyrzucany ze strony przez wasz filtr , to i tutaj nie da sie go zamiescic. Przeciez i tu dziala ten sam filtr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.