Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska tłumaczy przyczyny rezygnacji. "Sytuacja się pogorszyła"

Agnieszka Radwańska z powodu kontuzji prawego uda musiała wycofać się z ćwierćfinałowego pojedynku w turnieju WTA International na kortach twardych w Tiencinie, gdzie starała się bronić wywalczonego w zeszłym sezonie mistrzostwa.

przeczytaj cały artykuł

Pan wszystkich Panów

"- W Azji występuję już od kilku tygodni z rzędu, dlatego podjęłam ostateczną decyzję o wycofaniu się. " Czytam i czytam i jeszcze raz... To jest to tłumaczenie Isi. A potem dopisek pismaków o kontuzji?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan wszystkich Panów

No dobra upierdliwcu. Raz odpowiadałem to i skopiuję jeszcze raz. A wystarczyło tylko wejść na stronę z artykułem.
Załóżmy,że nie czytałem i to jest pierwszy artykuł o tym dla mnie. Co mi przekazali? No co? Co ja wróżka jestem,że mam wszystko wiedzieć?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Fanka Rogera

No widzisz jestem tępa i pytam się do jakiego tekstu napisałeś komentarz , czy nie do tego który komentujemy ? Proszę tylko nie jak Pytia , ale prosto , żebym zrozumiała - choć nie jestem moherem . I nie obrażaj mnie człowieku .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pan wszystkich Panów

Klika się w takie coś na szaro napisane w nawiasie pod komentarzem na Twoim kokpicie. I przerzuca na artykuł.
-Kali patrz człowiek!
-To nie człowiek panie to kobieta.
Stara wersja W pustyni i w puszczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Marlowe

@ Fanka Rogera Wczoraj 23:59"zapewne zrobił to Marlowe za nazwanie go palantem"
Za takimi osobnikami stoi Redakcja,Pan Smoliński, która promuje wyłącznie federowowskich hejterów nie przypadkowo.Mamy tu przykład działania Redakcji i karania ofiar hejtu, a wynagradzania hejterów przez Redakcję i Autora Artykułu Smolińskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
don paddington

Oni to robią celowo, mając wsparcie w Redakcji. Usuwają normalne wpisy, blokują konta, a propagują tu wyłącznie Federera i Wawrinke. To polityka.Sami dziennikarze ukrywają się pod tymi nickami userów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
don paddington

Tobie , mnie można naubliżać od palantów i debili. Jak zwrócisz uwagę Moderatorowi to zablokuje Tobie konto, a fanke Rogera swiss91 wynagrodzi możliwością hejtowania po nas.I usunie oczywiście komentarz, który go obnaża. Bez wstydu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Michał L

Bo zgody na chamskie traktowanie drugiego usera , zwłaszcza tak sympatycznego jak Fanka Rogera , nie ma i nie będzie . Również pozdrawiam w tym pięknym , słonecznym dniu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
margota

Bardzo, ale to bardzo mnie się to podoba :))
Napisałam Fanusi na jej tablicy. Żałuję tylko, ze wczoraj mnie nie było bo wtedy wpis byłby bardziej aktualny.
Trza porządek robić Michale L. :))
Miłego i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Marlowe

To fanka Matuzalema Federera. Sorry, ona ma taki klimat.Miej wyrozumiałość dla dziecka w internecie. Stara się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Crzyjk

A te słowa Iśki też czytałeś?; "- Kontuzji doznałam podczas pierwszego meczu. W środowy wieczór i w czwartek rano miałam zabiegi, ale po spotkaniu sytuacja jeszcze się pogorszyła."
Dalsza gra w turnieju, to nie najlepszy sposób, na leczenie tej kontuzji i dziś się o tym ostatecznie przekonała..;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Crzyjk

Tylko to, ze ostatnio już się dość nagrała. Zrobiła to co chciała, a raczej powinna i oby nie musiała..;p

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.