Wątek dotyczący artykułu

Artur Boruc skomentował aferę w kadrze

Artur Boruc znalazł się na celowniku po "aferze alkoholowej" w kadrze. Bramkarz Bornemouth odniósł sie do sprawy dość gorzkim komentarzem.

przeczytaj cały artykuł

Darek Kośla

p.boruc ,nie wiem co pan robisz w tym zespole ,ale fabianskiemu nigdy do piet nie dorastałes .psujesz dobrą atmosferę w zespole oczekiwaną od dekad.miej odrobine godnosci i nie badz teresą johal

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Co za głąb mógł spłodzić taki post?
Boruc to bez wątpienia nasz najlepszy bramkarz w XXI wieku.
Najlepsze lata ma za sobą, ale w dalszym ciągu gra na dobrym poziomie.
Jego interwencje, są wybierane do najlepszych na wyspach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fazik

mysle,ze Jurek byl lepszy,a czy jest lepszy od Fabiana?ciezko wyczuc kto ma lepsza glowe,mysle,ze przy "jeżyku" na zgrupowaniu z dawnych lat obaj by padli w przedbiegach...;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kasyx

Moim zdaniem nie był.
Jurek grał w czołowym klubie PL, w dużej mierze dzięki Dudkowi LFC wygrał LM, ale poziomem do Artura się nie zbliżył.
Wiadomo, że genialne interwencje Boruca, punktów Polsce nie dały, ale dzięki AB, Polska nie skompromitowała się ani na ME, ani na MŚ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Piotr Kujawa

Dudek ma trofea i pozycje chociaz jakos dziwnie bardziej mu sie pamieta jakies wpadki (zla reka bronil w meczu z Finlandia bodajze - dziennikarze po nim jechali jak nie wiem co).
Boruc bardziej kojarzony jest ze skandalami z Celticu, zycie prywatne pokrecone. Swoja droga taki z niego kozak a nigdy nie zagral w czolowym klubie. Stworzono mit Boruca w serie a, a tymczasem trafil do 1 skladu tylko ze wzgledu na kontuzje Freya. Nie wygryzl go.
No i obrazanie Smudy. A o co wtedy poszlo? No tez o niewinne picie winka w samolocie czy jakos tak. Historia lubi sie powtarzac. Boruc to stary cwaniak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
ptasior86

Boruca zgubiła tzw młodzieńcza fantazja, sam w jednym z wywiadów podkreślił że wyjechał z Legi do Celticu gdzie dostał kupe kasy i od tego poprzestawiało mu się w głowie, zaczął imprezować itd gdyby wtedy prowadził się normalnie na pewno grałby w klubie ze światowej czołówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Fazik

dla mnie Jurek byl bardziej "pewnym" bramkarzem,lepiej miec takiego,co w kazdym meczu jest na rownym poziomie,plus czasami cos wybroni ekstra,niz takiego co raz obroni to co nikt by nie obronil,a w nastepnym da ciala i przez niego zespol przegra,a u Boruca ta druga opcja byla zbyt czesto...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kasyx

Tak, Dudek to taki Fabiański. Broni nieźle, bez większych baboli, ale po Fabianie nie oczekujmy save of the match.
Dobrze wiesz, że jeśli po jednej stronie postawisz udane interwencje, po drugiej wpadki, to te pierwszych znajdziesz zatrzęsienie, babole policzysz na palcach jednej ręki.
Dlatego wyżej od Fabiańskiego, cenię Szczęsnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ptasior86

Dla mnie też nr1 w bramce reprezentacji Polski powinien być Szczesny- który zawsze daje coś ekstra, po drugie jakoś większych wpadek nie pamiętam jego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Fazik

tu nie mam faworyta,dal bym =,przy wyborze patrzyl bym na ich ostatnie mecze i jak wypadaja na treningu...dla mnie te "afery" to smiech,takie rzeczy powinni zalatwiac miedzy soba,bardziej martwi forma Krychowiaka,czy brak rozgrywajacego,bo jesli Lewy dostanie dobrego "lepca" plus przeciwnik bedzie mial w miare dobra obrone,to jakos tego nie widze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ptasior86

d.ebil lub gimbus z ciebie. Mało to razy Boruc ratował nam skórę. Po drugie przy bramce dla Armenii Fabianski mógł zachować sie lepiej, po trzecie jak na razie to Fabian nie daje nic ekstra tej reprezentacji..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
hen1207

Boruc debeściak! Fabiański puścił szmate z Armenią; a przypomnicie sobie mistrzostwa, na 12 karnych bodajże ani razu nie broni, mało tego ani razu piłki nie dotyka i nawet nie jest blisko obronienia i mówi się po mistoswach że taki super bramkarz jeden z najlepszych piłkarzy....a pomyślmy Fabiański broni jednego karnego i jesteśmy w półfinale z Walią!!! nie że mam coś ogólnie do Fabiana ale bez przesady...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.