Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: Afera dęta (felieton)

Podobno Adam Nawałka nie powoła na najbliższy mecz Łukasza Teodorczyka i Artura Boruca. Szkoda, że karierę zakończył już Michał Żewłakow, bo byłoby jeszcze łatwiej. Afera wokół alkoholu w kadrze jest jak sprawa aborcji w Sejmie. To temat zastępczy.

przeczytaj cały artykuł


Popielarski

Mi osobiście jako byłemu piłkarzowi i lekkoatlecie nie mieści się w głowie takie całkowite olewanie Narodu Polskiego i Państwa przez piłkarzy którzy są jedynie od tego żeby grać ...a nie chlać ! Swoim antypolskim zachowaniem i postawą podczas gry wydają świadectwo jak traktują Polskę i jej obywateli , wychodząc z orzełkiem na piersi i mieć siły do biegania tylko na 30 min ....Należy karać ich finansowo i to bardzo surowo bo swym zachowaniem przedstawiają całemu światu jaka jest Polska i Polacy !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Danuta Wittich

Słusznie, cenny głos w dyskusji ! 1/ UPOMNIENIE 2/ WYSOKA KARA FINANSOWA 3/ WYRZUCENIE Z KADRY 4/ DYSKWALIFIKACJA GRY NA: 3 MIESIĄCE, 6 MIESIĘCY ! Tak jak przy braniu dopingu ! Najlepiej "po kieszeni' , bo to najbardziej boli i zaraz będzie porządek ! Metody wychowawcze typu ' bezstresowego" tylko demoralizują !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.