Wątek dotyczący artykułu

Nick Kyrgios zawieszony przez władze ATP!

Nick Kyrgios do 15 stycznia 2017 roku odpocznie od tenisa. To efekt kary nałożonej na zawodnika za jego skandaliczne zachowanie w meczu II rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Szanghaju.

przeczytaj cały artykuł

jadro ciemnosci

Generalnie to myślę, że nad tą karą się pochylili głównie jednak za te odzywki na korcie i poza w stosunku do kibiców, bo bez przesady, ale będąc obiektywnym takiego Paire'a czy Fognini to przecież powinni zawieszać co roku (i jeszcze jest paru takich agentów na poziomie ATP Tour [bo niżej to wiadome] co jest bardzo cienka linia czy jawnie od początku sobie zrobili jaja z meczu czy też może taka natura ich psychiki, że słabą mają i mecz niby oddany, ale coś tam walczyli)
W tym roku pierwsze z brzegu:
Benoit ze Stepankiem w Toronto co on grał, szczególnie w pierwszym secie "grał" to był kompletna żenada, amatorszczyzna i oszczanie/ustawienie meczu od początku dokładnie jak Kyrgios.
Fognini w meczu z Lorenzim na Monte-Carlo, 3 set to tak jawnie i po chamsku w stosunku do kibiców oddał koledze seta za darmo, ewidentnie oddawał punkty celowo. Obaj też głupie jakieś szczekanie do kibiców uprawiali, ale no dziwne jakoś nic ich nie ukarali. Kibice sugerowali ATP się przyjrzenie ich przypadkom, ale pozostało to bez reakcji.
A zresztą wydaje mi się całkiem seryjnie, że Nick on ma jakiegoś rodzaju zaburzenie dwubiegunowe czy coś, to nie jest raczej błaha sprawa jego problemy mentalne nie do końca mi się wydaję, że to tylko złe nawyki wyniesione z rodziny no ale fakt, to jest jednak sport zawodowy i pewne normy obowiązują, nie należy tego leczyć na korcie tylko poza nim.
Chodź wciąż Australijczykowi daleko do Marcela Riosa. Tamten to dopiero co za Numer 1 był, chodź skurczybyk potrafił czarować na korcie i go lubiłem to jednak z niego ziółko było, oj było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mossad

Dodalbym jeszcze Troickiego....to co wyprawial w tamtym roku za Oceanem to byla jawna kpina. Wszyscy widzieli i wiedzieli o co chodzi i nikt palcem nie kiwnal.
Kto ogladal mecz w tv z Fishem to widzial jak to sie zalosnie odbywa.
Ciezko ten sport wogole komentowac. Polowa tych niby sportowcow to ma kibicow w glebokim powazaniu , i do duuupy im sa potrzebni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jadro ciemnosci

Hehe z tego Troickiego to chociaż czasami można się nieźle pośmiać. Ta jego akcja w meczu z Gulbisem w Rzymie, co tam kamerzystę naprowadzał na ślad - dobre to było. Na Wimbledonie w tym roku też gościa nieźle opętało, zaśmiane.
Natomiast fakt, tego gościa też właśnie miałem na myśli, przedziwne są te niektóre jego mecze. Ten Francuz Chardy też jakieś ma ciekawe, niektóre te mecze. Trochę mnie dziwi, że za Kyrgiosa tak się zabrali, ale parę innych przypadków ewidentnie ignorują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mossad

Kyrgios ten mecz ze Zverevem oddal bo ma zryty łeb i tu nie bylo zadnej ustawki.
Nie gral , bo nie. Tak mu sie spodobalo. A wygladalo to pociesznie , ale mysle ze w miare szczerze . Jesli krasc to par excellence jako zlodziej , a nie polityk , radny czy inny prezes. Tak jest jednak uczciwiej.
Inni , niestety robia to perfidnie , z innych pobudek , udajac gre i robiac wszystkich w uja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Allez

tym bardziej milo, ze Troicki dostal dzis w Moskwie wciry od 20-latka Miedwiediewa (łykniecie grajka z Top 30 to chyba najwiekszy sukces Rosjanina) Danilowszczik znalazl sie w ten sposob tuz pod setka.
O polfinal gra z Robertem - i tu jestem za Francuzem, zeby jeszcze bardziej poprawil sobie Carrer High, bo kiedy jak nie teraz ... a dopiero teraz rozwinal skrzydla (ma 36 lat)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Allez

heh, a Bublik rozklepal Bautiste!
6:2 w pierwszym secie a drugiego zaczal od przelamania Hiszpana... co to sie dzieje w tej Moskwie ...
Rosjanie liczyli na swoja 20-letnia gwiazde Chaczanowa, ten sfrajerzyl jak rzadko... no po prostu sie osmieszyl z Dzumhurem.
A wtem z kwalifikacji wychyneli 20-letni Miedwiediew i 19-letni Bublik.
Liczylem na Bublika, gdy w kwalifikacjach odprawil tego pieszczocha Rublowa ...ale zeby tak sie rozochocić zeby zaraz odprawiac Bautiste ?! ...no no

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.