Wątek dotyczący artykułu

GTM Start Gniezno przedstawił własną wizję rozgrywek. Mecze ligowe w soboty?

GTM Start Gniezno zadeklarował chęć przystąpienia do przyszłorocznych zmagań ligowych i aktualnie się do nich przygotowuje. 26 października gnieźnianie oraz inne zainteresowane ośrodki poznają ważne ustalenia dotyczące rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

nekro-f

Pomysł żeby drugoligowe mecze rozgrywać w soboty ma bardzo dużo plusów dla kibiców ,a największy plus dla samych klubów. Jest jedno ale! Terminarz tych rozgrywek nie mógłby kolidować z kalendarzem zawodów Grand Prix. Teraz patrzcie. W wolną od G.P sobotę idziemy sobie na mecz swojej drużyny,w inną sobotę oglądamy Grand Prix. W niedziele oglądamy Nice i Ekstraligę bez problemu-plus dla kibiców! Z racji tego że druga liga nie koliduje z rozgrywkami na wyższym szczeblu,kibice przychodzą na stadion-plus dla klubu! Ja jestem za!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-PANISKO-

W soboty to każdy siedzi nad jeziorem i robi grila.To nie te czasy co kiedyś ze każdy leciał na mecze z jęzorem wywalonym.Teraz 1/2 ma wywalone na taki sport co awansuje drużyna z 3 miejsca a ta co wywalczyła go UCZCIWIE jest olana.E-liga niech jedzie w soboty tam więcej kasy ich kosztuje przełożenie meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nekro-f

Moja wypowiedz nie była skierowana do takich osób jak Ty,którzy wolą jezioro czy grilla od emocji żużlowych,tylko do prawdziwych kibiców żużla. Przede wszystkim w sobotę można zrobić po meczu tego grilla wiedząc że jest jeszcze wolna niedziela-więc Twoje argumenty są słabe jak dla mnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
-PANISKO-

Nie interesi mnie wypowiedz człowieka ,co jego klubu na stan dzisiejszy nie ma na żużlowej mapie:)Amatorzy moga jechac i w poniedziałki po lekcjach ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
AMON

To dobry pomysł żeby 2 liga jechała w Sobotę wiadomo że Poznań też będzie za tym rozwiązaniem jak Ostrów i Lublin się przyłączą to sprawa będzie przesądzona :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
nekro-f

No i oby tak się stało,wtedy będziemy mieli cały weekend z żużlem :) Wyjazdy do Ostrowa i Poznania też dobrze się zapowiadają. Na Golęcinie jako kibice gości pobiliśmy chyba rekord wszystkich lig na jednym z meczy-2tysiące przyjezdnych!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.