Wątek dotyczący artykułu

Polfarmex zabrał głos: powtórka meczu jest nierealna

Mariusz Piątek, prezes KKS PRO BASKET KUTNO S.A, zabrał głos w sprawie ewentualnego powtórzenia meczu Polfarmexu ze Stelmetem BC Zielona Góra. Przypomnijmy, że sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 20:0 (walkower) dla gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

barakuda

Wypowiedz prezesa Piątka jest jednoznaczna i czyni sytuację jasną. Ale z socjologicznej ciekawości zapytam Cię czy możesz podać chociaż jeden powód dla, którego ten mecz miałby zostać powtórzony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Brave23

Dla Twojej informacji p. barakuda jest ważną osobą w klubie Polfarmex więc sobie daruj uszczypliwości. W tej lidze jest też 16 innych klubów nie tylko Wielki Stelmet. Regulamin powinien być równy dla wszystkich. Trochę Was to będzie kosztować bo pewnie za transmisję na emocjach też będziecie zmuszeni oddać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

Nie jestem przygotowany na to aby "kruszyć z Wami kopię", Zastal i tak sobie poradzi a wielkoduszność jeszcze nikomu ni zaszkodziła, Panie mecenasie bardzo ważnej persony w Waszym Klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
barakuda

Ok. Nie kruszmy kopii. Nie zarzucaj nam jednak braku wielkoduszności. Polfarmex dwukrotnie zgadzał się na prośbę Stelmetu na zmianę najpierw terminu a następnie miejsca rozegrania tego meczu w duchu pomocy Mistrzowi aby dobrze wypadł w Lidze Mistrzów. Nie mamy sobie nic do zarzucenia. Nie można jednak przekraczać granicy między dżentelmenerią a frajerstwem - proszę wybaczyć kolokwializm. Pozostańmy przy Twoim zdaniu, że Zastal i tak sobie poradzi. Życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
rotawirus

popieram, regulamin takiej ewentualności nie przewiduje, a trzeba zachować swój honor i odróżnić pójście komuś na rękę od serwilizmu. Zbyt wiele już było ukłonów w stronę Stelmetu, nr. zmiana terminu meczu Rosy, bo żużel (a potem żużel i tak odwołali), brak treningu w hali, bo KSW itp. itd, wszyscy to znamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Henryk

Stwierdzę na koniec, iż nie było moją intencją nikogo urazić i dodam ,że "tylko Ten się nie myli Kto nic nie robi".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Brave23

Nie jestem mecenasem bardzo ważnej osoby tak apropo, Miło z Twojej strony za ten tytuł. Najpierw niech Zastal pokaże wielkoduszność grupce kibiców ZG którzy przyjechali do Kutna na ten mecz tylko ich szkoda. Wtedy pogadamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
barakuda

Nie. Ale czy trzeba być socjologiem żeby interesować się socjologią? Idą torem Twojego rozumowania większość facetów musiałaby kończyć seksuologię żeby interesować się seksem :) A socjologia przyszła mi do głowy gdy czytałem dywagacje p. Gronka w poprzednim artykule. Wydawały mi nieco socjotechniczne szczerze mówiąc. Ale poza obrębem tego, na moje pytanie nie odpowiedziałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.