Wątek dotyczący artykułu

Janusz Kołodziej trafi do Unii Leszno? Chętnych jest więcej

Janusz Kołodziej potwierdził, że odchodzi z Unii Tarnów. Nie oznacza to jednak, że zapadła już decyzja w sprawie jego nowego pracodawcy. W kuluarach mówi się, że jego nowym pracodawcą zostanie Unia Leszno.

przeczytaj cały artykuł

M-cz 74

Wychodzi na to ze Unia i Stal byc moze beda krolami transferow,Stal sie pewnie wzmocni Martinem kosztem Torunia-z czego pewnie sie cieszy Falubaz z drugiej strony Unia za sprawa pewnie Janka poprawi atmosfere w parkingu kosztem dzika,Falubaz utrzymal sklad ale prawie bo traca Pieszczka i jesli te sklady sie potwierdza to bedzie niezla wojenka i zgaduje ze do tej trojcy beda chcieli dolaczyc Wrocek z Rybnikiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Co roku w sezonie transferowym pojawia się toruński "dobrze poinformowany" kibic. Z ogromną wiedzą w kwestii kuluarów negocjacji. Rok temu to był Wielki Szu, 2 lata temu Wierny od 40tu lat. Zastanawiałem się, kto w tym roku przejmie ten kaganek oświaty na forum.
Teraz już nie muszę się zastanawiać :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Copernicus

Przeczytaj artykul na PS gdzie Terminski mowi o pomocy prawnej dla zawodnikow ktorym kluby zalegaja pieniadze. I teraz zalezey jak na to spojrzysz. Szklanka moze byc w polowie pusta albo w polowie pelna.

| Odpowiedz
blokuj
Copernicus

Skrobnalbym Ci meila z paroma rewelacjami z 1szej reki co bys sie tak nie denerwowal sprawdzajac komenty na SF codziennie co jest granie i kto gdzie pojedzie, ale cos mi sie wydaje ze jestes za glupiutki i zaraz bys zrobil copy paste :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cysio

Nie trudź się, szkoda Twojego czasu na takiego misia o bardzo małym rozumku :) Na forum z pewnością znajdziesz mądrzejszych kibiców, których będziesz mógł oszołomić swoją wiedzą :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
obiekt37

Dlatego ,że Cysio jest Gość na poziomie a Ty za oczywiście przeproszeniem piszesz o mailach z informacjami,postojach w martwym punkcie itp,itd.No nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.Zachowaj sobie mój wpis do listopada.Nie widziałem podpisu Puka,Vaculika i Przemka Pawlickiego na kontraktach ale myślę,że wszyscy będą jeździć w Stali Gorzów w 2017.Dobrej Nocy :-)

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley-

A może mieć troszkę racji. Jak to będzie zobaczymy, czasu do wszelkich decyzji trochę pozostało.Dopóki kontrakty nie podpisane, wszystko możliwe.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

A to nie jest oczywiste ? Nikt poważny, kto miałby dostęp do informacji o szczegółach negocjacji, nie dzieliłby się nimi na publicznym forum.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.