Wątek dotyczący artykułu

UEFA: W raportach nie ma nic o zadymach. Legia czeka

W raportach UEFA z meczu z Realem nie ma nic o brutalnym zachowaniu chuliganów w barwach Legii. Mistrz Polski nadal czeka na oficjalne potwierdzenie, czy będzie "sądzony" za walki bandytów z madrycką policją.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Gwiaździsty

Niesamowicie światła wypowiedz,,,nacechowana pragmatycznym ujęciem zagadnienia,,,a jak dogłębna analiza problemu,,,,Pogratulować kultury wypowiedzi , znajomości tematu....Wow__ dla mnie comarcin zostaje szeryfem i sprawiedliwym miesiąca.. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
comarcin

Oczywiście "kibice legi" jak zwykle są niewinni. Jak na stadionie na meczu z Borussią zrobili zadymę to też moja nieznajomość tematu, być może mam problemy z wzrokiem. Kulturalny i cywilizowany człowiek nie ma problemu ani z polciją ani z prawem, a gdy jedzie na mecz jego drużyna na pewno nie jest później karana za jego wybryki więc swoje wymądrzanie zostaw dla naiwnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GallAntonin

Nie przeżywaj. Jak nie pojechałeś z kolegami do Hiszpanii (kasy zabrakło?) to nie spoczniesz, jak ich nie wybronisz... Tylko po co? Chwałę Polsce przynoszą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Gwiaździsty

I dodatkowo wyciągasz mylne wnioski,,,,cóż,,ktoś kto używa takiego słownictwa nie jest nikim lepszym niż ci chuligani z Madrytu...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GallAntonin

Czy aby naprawdę? Mnie przyrównujesz do nich? Czymże sobie na to (ja i 99% tu piszących ) zasłużyliśmy na taką opinię. Coś ci się wszystko pomieszało. A jakież to ja szczególne słownictwo używam? Jak się nie ma argumentów, to zawsze można zaatakować "ad personam". Tylko po co? To jest płytkie zagranie.

| Odpowiedz
blokuj
Gwiaździsty

W mojej ocenie jesteś gorszy od tych chuliganów,,,,,Nie znasz mnie , a mnie obrażasz,,obrażasz moje miasto ,,ludzi nazywasz bydłem....więc kim jesteś??? Proszę przeczytać moje komentarze,,,,czy jest tam gdzieś agresja,,,ale cóż trzeba umieć dyskutować,,,a nie napadać na innych forumowiczów,,, Coś pominąłem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
GallAntonin

Jeśli ludzie szukają powodów do bójki z innymi ludźmi, to jak ich nazwać? Jeśli wg Ciebie krytykowanie ich jest gorsze od tych bandyckich zagrywek, to jest normalne? Jeśli warszawiacy pogardliwie wypowiadają się na temat tych spoza Warszawy, a nawet tych tam pracujących, to jest OK? Jeśli nawet wśród mieszkańców Warszawy pogardliwie rozróżnia się tych "rdzennych" i całą resztę, to nie ma w tym pogardy? Stuknij się w czoło. To Warszawiacy dzielą ludzi na tych lepszych i gorszych. Jeśli Warszawa korzystając z pozycji stolicy zbiera kokosy, czyli ma urzędy centralne, ma siedziby większości spółek, które tam płacą podatki i nie chce się pieniędzmi podzielić z regionami tymi najbiedniejszymi, to jest normalne? Mógłbym tak cały dzień wymieniać. Faktem jest, że kibice Legii zawsze byli traktowani po macoszemu i ich wybryki tolerowano, co spowodowało dzisiejszą sytuację. Nie jesteście nikim szczególnym. Nie traktuję Was lepiej, jak rolnika spod Suwałk, bo i Jemu należy się taki sam szacunek. Jak się macie za lepszych, widać w sposobie jazdy Warszawiaka. Nie będę tego rozwijał.

| Odpowiedz
blokuj
Wilczy Pasterz

Fascynujący wywód. Chyba jakiś kompleks przez Ciebie przemawia, bo ja akurat nie widzę nic złego w rozróżniania przyjezdnych od rdzennych, podobnie jak mieszkańcy każdego miasta i każdej wiochy w tym kraju. Nie wiem czy wiesz, ale Warszawa płaci takie janosikowe, że budżetu nie mogą domknąć rok w rok. A to co w Wawie wyrabiają kierowcy na BI czy LLU przechodzi wszelkie pojęcie. Dlaczego nie napiszesz o kibicach z Krakowa czy Poznania? Ich też traktowali pobłażliwie? A kto latał z maczetami po mieście?

| Odpowiedz
blokuj
GallAntonin

Nie mam żadnych kompleksów, a podkreślanie swojej odrębności Warszawiaka jest podyktowane pogardą do wszystkich innych. Pogarda (każdej wiochy) przebija i przez Twój tekst. Co do kultury jazdy, to powiem, że Warszawiacy po drogach wszystkich regionów podkreślają swoją wyższość. Muszą po prostu wyprzedzać na chama nawet na podwójnej linii. Co do innych poruszających się po Warszawie, to Oni nie znają miasta i mają prawo błądzić i się mylić, ale brak życzliwości Warszawiaków im w tym nie pomaga. Na Zachodzie ta życzliwość jest rzeczą normalną. Co do kiboli z Warszawy, to bandyctwo zaczęło się od kibiców Legii i rozniosło po całym kraju, bo było tolerowane, nawet w PRL-u. Co do Janosikowego, to Warszawa nie chce płacić, a wydatki i potrzeby regionów biednych są na podstawowe potrzeby, jak dojazd, wodociąg i nie ma ich co porównywać do tych celów, na które chce wydawać kasę. Warszawę odbudowywał cały kraj i jakaś wdzięczność się im należy. Mój ojciec z Torunia, jako młodzieniec przyjeżdżał do Warszawy w ramach SP i pracował, jako murarz w wakacje.

| Odpowiedz
blokuj
GallAntonin

Poniżej wpis kibica Legii przeczytany przed chwilą na innym forum:" kibic
2016-10-21 16:15 A teraz trzeba pyrom wbić tak z piątkę, żeby przestali jazgotać! Jazda z k........i, hej Legio jaaaazda z k.........i! Jaaaaaazda z k..........i hej Legio jaaaaaazda z k........i!" Piękny i odkrywczy... I kogo tu szanować.

| Odpowiedz
blokuj
star1000

Czy jest tam gdzieś agresja? Ochłonołeś po meczu już?Jak tam zadyma w Madrycie?Fajnie było?Kibice Legi to dramat!!!!!
Wstyd dla całej Polski!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
star1000

Nie mam nic do miasta Warszawy,Poznania ,Katowic,Łodzi,Gdańska,Wrocławia,Krakowa,Lublina,do żadnego miasta w Polsce.Kibiców Legi Warszawa uważam za najgorszych w Polsce!!!!
Naprawdę zwierzaki jesteście,nie wyjeżdżając nigdzie na mecz zrobicie więcej dla klubu!!!Jednak medialnie jesteście wysoko,o to wam chodzi.Banda złamasów!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.