Wątek dotyczący artykułu

Real Madryt dołączy do NBA?

Ambitny plan mają włodarze koszykarskiego Realu Madryt. Jak podaje dziennik "AS", klub ze stolicy Hiszpanii pracuje nad włączeniem drużyny do NBA.

przeczytaj cały artykuł


SlavicPride

Ciekawiej chyba by było, jakby wzorem (lub zamiast) EuroLeague zrobić "WorldLeague", choć nie obyło by się bez problemów logistycznych...
Co do Pana Pereza... Nie jestem pewien czy on "skutecznie działa"... Autor artykułu najwyraźniej zapomniał, że piłkarski Real to chyba najbardziej zadłużony klub świata z długiem ponad 600 000 000 euro. Łatwo jest żyć na kredyt ... Tylko co dalej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
ֆzαкαLucћ

No i co z tego, że ma długi ? Real Madryt od 12 lat jest klubem, który osiąga największe przychody na świecie. Z powodu sławy i świetnych wyników sportowych Realu, a także jego ogromnej wartości rynkowej, wierzyciele tolerują długi "Królewskich" znacznie łatwiej niż innych klubów. Wartość Królewskich w ciągu roku wzrosła aż o 12 proc. i wynosi 3,65 mld dol.
Przychody Realu Madryt wyniosły 746 mln dolarów to zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich klubów piłkarskich. Tak dobry rezultat jest w decydującej mierze zasługą wpływów telewizyjnych, reklamowych i marketingowych, które przyniosły Królewskim blisko 600 mln dolarów..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.