Wątek dotyczący artykułu

Igor Milicić: Zaczynamy grać dopiero, kiedy mamy wodę do gardła

Anwil Włocławek w słabym stylu zaprezentował się w Dąbrowie Górniczej. Kandydat do medalu przez trzy kwarty niemal nie istniał i przegrał ostatecznie 70:56. Szkoleniowiec zespołu Igor Milicić musi szybko znaleźć receptę na rozwiązanie problemu.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Nie trzeba wielkiej analizy bo najczęściej sytuacja gdy zespół zaczyna grać lepiej gdy już ma bardzo zły wynik na tablicy wynika z tego, że paradoksalnie pewność porażki daje tzw drugi luz. I tak już po meczu więc ciśnienie spada i nagle dzięki temu zaczyna iść lepiej. To skutek. Ale jeśli taki jest skutek to przyczyna tkwi w głowach graczy. Podejrzewam, że Milicic przekombinował z tymi swoimi tajemniczymi systemami i chłopaki nie kumają tego do końca a wtedy łatwo o usztywnienie, nerwy. Wszystko. Lubię Anwil więc analizę macie gratis.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

Faktycznie czasami jezeli sie przekombinuje to jest zle ale ja jednak trzymalbym sie tego co napisales odnosnie blokady u samych graczy... Personalnie sklad jest mocny ale albo chylinski,albo haws lub skiba itd graja znacznie ponizej mozliwosci a caly sklad anwilu to tak naprawde maszynka skladajaca sie z wielu rownych trybikow... Oczywiscie tacy gracze jak sobin czy haws maja papiery na bycie gwiazda ale mimo wszystko sklad jest bardzo zbilansowany I rowny.... To inna koncepcja niz zeszlo roczna gdy mielismy jelinka, oguchiego( na poczatku) I Wolne dla nich granie... Ja uwazam ze poprostu potrzeba czasu.... Jestem przeciwnikem drastycznych zmian bo to koszty I tak naprawde brak pewnosci na poprawe....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.