Wątek dotyczący artykułu

Fantastyczny finisz Stelmetu! Mistrz uniknął porażki

To był pokaz siły mistrza! Stelmet w ostatnich minutach zagrał fantastycznie i pozbawił szans starogardzką Polpharmę, która przez 36 minut stawiał opór obrońcom tytułu. To trzecia wygrana zielonogórzan w obecnym sezonie.

przeczytaj cały artykuł


Cannik

Z perspektywy TV Stelmet wygrał tylko i wyłącznie lepszej skuteczości za 3, walki naszym odmówić nie można. Wszystko posypało się w minute dosłownie, kilka strat, nieporozumień i mamy taki wynik... Bardzo szkoda tego meczu. Od początku widać było, że coś jest nie tak z Milesem, w ogóle nie był skoncentrowany na meczu, tak samo Hicks wszedł jakby był obrażony na cały świat. Mega dobry mecz w wykonaniu Marcina i Paliukenasa, walczaki w obronie, szkoda dużo nietrafionych wolnych. Sajus 20lat, a zagrał dziś dobry mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FALUBAZ-ŻARY

Lepsza skuteczność gry za trzy wynikała z dobrej i agresywnej gry obronnej pod koszem . Pewnie jakby Polpharma bardziej przypilnowała obwodu pod koszem zrobiłoby się luzniej i punkty za dwa dużo częściej by wpadały ! Normalna rzecz dla drużyn , które mają niezłych strzelców i podkoszowych ! Wybór taktyczny zawsze mają , co nie zmienia faktu że jednak gra Zastalu nie za bardzo się układa .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.