Wątek dotyczący posta na blogu

Dla true fanów. Polacy w futuresach 2016.

Kike

Turnieje Itf futures to jest coś co nieraz interesuje mnie bardziej niż szlemy. To tu zaczyna się prawdziwy tenis. To tu zbierają szlify młodzi zawodnicy.  Będę pisał od Nowego sezonu o poczynaniach naszych.

przeczytaj cały artykuł

LoveDelpo

Czy Ty, tak jak ja, nie możesz się doczekać najbliższych dni, kiedy Iga Świątek i Stefa Rogozińska grają turnieje seniorskie, bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzą, a już jutro grają mecze eliminacyjne. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Czekam czekam. Przyjaciółka Igi i partnerka deblowa Kaja Juvan ostatnio wygrała pierwszy turniej seniorski - 10 000 $ w Bol. Nie wypadałoby być za bardzo gorszą :). Ale to niewiadoma. No zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LoveDelpo

Wypadałoby, Stefa jak wygra mecz w głównej drabince to będzie już sukces, a po Idze wiele się spodziewam. ;)
Ostatnio, patrzyłem i w tych turniejach w Japonii w których startowała zresztą Magda Fręch, grała tam ciekawa 16 letnie japonka, 2 razy w półfinałach była, myślę, że jest warta uwagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.