Wątek dotyczący artykułu

Greg Hancock celuje w kolejne sukcesy. "Nie wygram agresją, ale mądrością i szybkością"

46-letni Greg Hancock wywalczył w sobotę czwarte w karierze mistrzostwo świata na żużlu. Amerykanin nie ukrywa, że nadal ma chrapkę na osiąganie kolejnych sukcesów.

przeczytaj cały artykuł

ali

My jesteśmy w Polsce a banda idiotów oklaskuje jakiegoś Amerykanina ! On się smieje z nas Polaków i ma gdzieś opinie . Ta Kutwa robi wszystko dla kasy , to samo Holder . Ma ciepły kącik w Toruniu i olewa Polskę sikiem prostym ! W tym kraju idzie wszystko złym torem , ale to tylko moje spostrzeżenie . Ludziska przejrzyjcie na oczy . Hancock to Dziad który już zapomniał co to rywalizacja i sport , tym co zrobił w GP dla mnie jest szmatą Termińskiego !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JuDiN

Ali wiemy że boli jak cała Polska Cie pier...li!!!!Takie komentarze to zatrzymaj dla siebie żałosny chlopczyku,obrażasz gościa któremu nie dorastasz do pięt-tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
teknokiller

A ty pracujesz dla satysfakcji he he ? .Wiadomo ,że to najemnicy trzeba się z tym pogodzić a tobie życzę mistrzostwa świata w choćby zbieraniu butelek po parkach.Przydasz się wtedy Polsce i środowisku.A szacunek się należy jeżeli jesteś obserwatorem czarnego sportu i nie chodzi tu o wiek bo w tym sporcie nie ma kategorii wiekowych.Jak byś miał pod sobą takie laleczki z monstera to też byś szukał ,,mądrości i szybkości "złote słowa.Trzymaj się i wyluzuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ali

Mam jego jak i Ciebie gdzieś co sobie myślisz . Pewnie jesteś z Torunia i mu wielce kibicujesz , on alejest najemnikiem i ma twój klubik gdzieś .
Ja w odróżnieniu od Ciebie patalachu kibicuje Polakom w GP A nie najemnikowi... Jesteś malutką ciotą dla mnie ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.