Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: bramka Aguinagalde ponownie w TOP 5 goli kolejki

Mimo fatalnego występu Vive Tauronu Kielce przeciwko Rhein-Neckar Loewen, Europejska Federacja Piłki Ręcznej umieściła jedno z trafień obrotowego mistrzów Polski Julena Aguinagalde w zestawieniu TOP 5 bramek kolejki.

przeczytaj cały artykuł

Znajomy Berta

Mam takie przemyślenie odnośnie Bombaca: nie wiem czy to jest związane z tym, że jest po kontuzji czy może dlatego, że po prostu dostał takie zalecenia od Talanta, ale z gry w Picku zapamiętało go jako gościa, który nie dość, że potrafił niekonwencjonalnie dograć czy wejść między obrońców, to jeszcze rzucał z drugiej lini. Zawsze mi w Kielcach brakowało takiego bombardiera na środku, który jak gra nam się nie klei, to po prostu zamyka oczy i rzuca. Dean zagrał parę spotkań w naszych barwach i wyglądał w nich jak młodszy klon Zormana, tylko w gorszej formie. Brakuje mi u niego trochę takiego egoizmu boiskowego, który potrafił pokazać na Węgrzech. Wziąć piłkę i bez zbędnego kombinowania umieścić ją w bramce. W niektórych momentach wygląda tak jakby bał się wziąć pełną odpowiedzialność na siebie i woli bezpiecznie oddać piłkę koledze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic_handbalu

Jestem bardzo podobnego zdania. W/g mnie są dwie możliwości. Albo nie wszedł jeszcze do końca do drużyny albo ma zupełnie inne zadania założone przez Talanta które go nieco blokują.
Wydaje mi się że w Picku miał wolną rękę od trenera jeśli chodzi o kierowanie grą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Raczej jeszcze nie jest zgrany - kontuzja i wejście do gry z marszu bez praktycznie treningów. Takie rzucanie ze środka to nie jest prosta sprawa :), tu potrzebne jest dobre zgranie, podsłona lub odciągnięcie obrońcy przez drugiego rozgrywającego lub skrzydłowego, ewentualnie rzut po szybkiej wymianie podań, krzyżówkach - a do tego potrzebne jest właśnie bardzo dobre zgranie. No i na pewno dochodzi jeszcze do tego ten uraz z IO. Dajmy mu czas - wg mnie zacznie to wszystko super wyglądać jak Dzidziuś wróci na 100% do gry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
markiszon

Też brakuje mi jego rzutów z drugiej linii co pewnie umie robić, dajmy mu trochę czasu jak Czarcik pisze i miejmy nadzieję, że będzie to wyglądać dużo lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.